نتایج جستجو برای عبارت :

دلیل امتناع تعمیرکاران از تعمیر پکیج اخگر

تعمیرات پکیج یکی از کارهای تخصصی است که معمولاً از عهده هر کس برنمیاد و نیازمند آموزش و گذراندن دوره های مختلفی می‌باشد.شرکت اخگر را تقریباً تمام کسانی که در حرفه تعمیر پکیج فعالیت می‌کنند می‌شناسند. این شرکت اولین تولید کننده پکیج در ایران به حساب می‌آید. امروز میخوام در مورد پکیج اخگر صحبت کنیم و همچنین در رابطه با تعمیرکار پکیج اخگر توضیحاتی را بدم خدمتتون.اینکه اکثر تعمیرکاران پکیج از تعمیر پکیج اخگر امتناع میکنند دلیل بر پیچیدگی س
تعمیرات پکیج یکی از کارهای تخصصی است که معمولاً از عهده هر کس برنمیاد و نیازمند آموزش و گذراندن دوره های مختلفی می‌باشد.شرکت اخگر را تقریباً تمام کسانی که در حرفه تعمیر پکیج فعالیت می‌کنند می‌شناسند. این شرکت اولین تولید کننده پکیج در ایران به حساب می‌آید. امروز میخوام در مورد پکیج اخگر صحبت کنیم و همچنین در رابطه با تعمیرکار پکیج اخگر توضیحاتی را بدم خدمتتون.اینکه اکثر تعمیرکاران پکیج از تعمیر پکیج اخگر امتناع میکنند دلیل بر پیچیدگی س
دانلود سریال مانکن قسمت بیستم با کیفیت عالی20
دانلود قسمت بیستم 20 سریال مانکن
به زودی....

سریال مانکن قسمت بیستم با کیفیت عالی
خلاصه داستان:
در قسمت قبل دید که کاوه همراه با دوست بهرام به خانه اخگر رفتند و گاو صندوق را باز کردند و تمام مدارک را برداشتند و دوست بهرام هم بدونه اینکه کاوه بفهمه فلشی رو که حاوی اطلاعات مهمی از کارهای اخگر بود را برداشت.
و کتی هم بعد از اینکه به کاوه شک کرد او را تعقیب کرد و تا خانه پدرش دنبال کرد و وقتی همگی مشغول صح
ارزش عقل
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
۲٤- علی بن محمد، عن سهل بن زیاد، عن إسماعیل بن مهران، عن بعض رجاله، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: العقل دلیل المؤمن.
امام صادق علیه السلام فرمودند: عقل، راهنمای مومن است!
الکافی، تالیف ثقة الاسلام کلینی، جلد ۱، صفحه ۲۵، حدیث ۲۴، چاپ دار الکتب الاسلامیة
روم تا کفر و ایمان را به کام اخگر اندازم 
بساط زهد و سالوسی، ز پایش بر سر اندازم
ز دشت لاله های غم، شقایق را ندا آید 
به مسجد شیخِ مفسد را بزیر از منبر اندازم
چو مجنون جان بکف گیرم، به سودای رُخ لیلی
به اذن دولت ساقی، قدح در کوثر اندازم
روم تا جام نوشینی، ز ساقی در نهان گیرم
ز جعدِ زلف مُشکینش،  کمندی بر سر اندازم
کنون از خود چنان رَستم، که دل شد دیگر از دستم
چو خوش صاحبدلی یابم، حضوری دیگر اندازم
زدی مطرب چنان سازی، که در خون میکشد دل را
کنون دل
به استناد سایت آیین دادرسی دینا ، یکی از انواع قرارهای شبه قاطع ، قرار امتناع از رسیدگی می باشد که به موجب آن ، در صورت طرح شدن ایراد رد دادرس و یا در صورتی که دعوا قبلا در دادگاه دیگری مطرح و در حال رسیدگی باشد ، دادگاه قرار امتناع از رسیدگی صادر می کند و در این صورت ، دعوا در شعبه دیگری از دادگاه و یا دادگاه دیگر رسیدگی خواهد شد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص موارد صدور قرار امتناع از رسیدگی بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/article
به استناد سایت آیین دادرسی دینا در مواردی که دادرس یا قاضی ممکن است از بی طرفی خارج شود ، لازم است تا از رسیدگی به آن پرونده امتناع کند و رسیدگی را به دادرس دیگری ارجاع دهد ، بر اساس ماده 91 قانون آیین دادرسی مدنی در صورت وجود قرابت نسبی یا قرابت سببی بین دادرس با یکی از اصحاب دعوا ، قیمومت و تکفل امور بودن دادرس با یکی از طرفین دعوا ، وراثت دادرس یا خانواده او از اصحاب دعوا ، اظهارنظر سابق دادرس در پرونده ، وجود دعوای حقوقی و جزایی بین دادرس با
به نقل  از سایت مشاوره کیفری دینا ، برای پاسخ به این سوال که جرم عدم استرداد طفل چیست ؟ باید ابتدا گفت اگر کسی از دادن طفلی که به او سپرده شده است در موقع مطالبه اشخاصی که قانونا حق مطالبه دارند امتناع کند مرتکب جرم عدم استرداد طفل شده است و کسی که دارای حق حضانت است می تواند شکایت کند و مجازات خودداری از تحویل فرزند در قانون مجازات اسلامی بیان شده است . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مجازات خودداری از تحویل فرزند بر روی لینک زیر کلیک
در مورد تجهیزات گرمایشی چه میدانید ؟
امروز میخوام در مورد لوازم و سیستم های گرمایشی منازل صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را بهتون ارائه بدیم .موتورخانهموتورخانه ها از چندین لوازم تشکیل شده اند دیگ موتورخانه دیگ موتورخانه هم میتونه از جنس چدنی باشه و هم فولادی البته دیگ های چدنی بازدهی حرارتی بیشتری دارندمشعل موتورخانهمشعل موتورخانه چندین نوع میباشندمشعل فن دارمشعل بدون فن و یا بی صدامشعل گازسوزمشعل گازوئیل سوزمشعل های گازوئیل سوز که تقری
امروز میخوام در مورد لوازم و سیستم های گرمایشی منازل صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را بهتون ارائه بدیم .موتورخانهموتورخانه ها از چندین لوازم تشکیل شده اند دیگ موتورخانه دیگ موتورخانه هم میتونه از جنس چدنی باشه و هم فولادی البته دیگ های چدنی بازدهی حرارتی بیشتری دارندمشعل موتورخانهمشعل موتورخانه چندین نوع میباشندمشعل فن دارمشعل بدون فن و یا بی صدامشعل گازسوزمشعل گازوئیل سوزمشعل های گازوئیل سوز که تقری
زنی که بدون دلیل موجه از تمکین خودداری کند یا بدون اجازه شوهر و مجوز قانونی و دلیل محکمه پسند، منزل مشترک را ترک کند ولو اینکه به منزل نزدیکان خود مثل منزل پدرش برود در اینصورت مرد می تواند از دادن نفقه امتناع نماید البته در صورت اثبات عدم تمکین در دادگاه خانواده. نکته - موارد فوق الذکر نیاز به اثبات در دادگاه دارد و مرد نمی تواند به بهانه های مورد اشاره از پرداخت نفقه امتناع نماید.
                                          لا اله الا الله سبحان القادر الستار
بسم الل الرحمن الرحیم
یا ممکن هذا مما فی یدیه و مسلطه علی من دونه و معرضه فی ذلک لامتحان دینه انه یسطو بمرحه فیما اتیته من الملک و یحور فتجاوزیه بالذی ابتلیته  به من العظم عندک عبادک  ان تسلبه ما هو فیه انت بقوة لا امتناع له منها انی امتنع من شر هذا بجبروتک و اعوذ بک من قوته بقدرتک اللهم ادفعه عنی و آمنی من حذاری منه بحق وجهک وعظمتک یا عظیم یا اولی بهذا من نفسه و
محمدجواد محسنی*
چکیده
امروزه با افزایش انتقادهای نظری از رویکرد اثباتگرایی، بسیاری از دانشمندان علوم اجتماعی و انسانی به جای جمعآوری دادههای کمی و تحلیلهای آماری، بر روشهای کیفی تحقیق تأکید میورزند. یکی از روشهای بسیار رایج پژوهشهای کیفی، تحلیل گفتمان انتقادی است. تحلیل گفتمان انتقاد ی، به لحاظ فلسفی مبتنی بر ساختگرایی است که با تأکید بر عاملیت انسانی، واقعیت را به سازههای انسانی تقلیل میدهد. این نوشتار با اشاره به استلزامات منطقی مبان
محمدجواد محسنی*
چکیده
امروزه با افزایش انتقادهای نظری از رویکرد اثباتگرایی، بسیاری از دانشمندان علوم اجتماعی و انسانی به جای جمعآوری دادههای کمی و تحلیلهای آماری، بر روشهای کیفی تحقیق تأکید میورزند. یکی از روشهای بسیار رایج پژوهشهای کیفی، تحلیل گفتمان انتقادی است. تحلیل گفتمان انتقاد ی، به لحاظ فلسفی مبتنی بر ساختگرایی است که با تأکید بر عاملیت انسانی، واقعیت را به سازههای انسانی تقلیل میدهد. این نوشتار با اشاره به استلزامات منطقی مبان
دانلود سریال مانکن قسمت بیست و یکم با کیفیت عالی
Download seriyal manqan21 

سریال مانکن قسمت بیست و یکم
خلاصه داستان:
در قسمت قبل همانطور که دیدید کتی با خانواده کاوه بحث زیادی کرد و قرار شد که طلاق نگیرد و کاوه را تحت فشار قرار دهد .اخگر هم همسرش را به بیمارستان برد و همسرش که در کما رفته و احتمال اینکه بر گردد خیلی کم هست و اخگر به خاطر این شرایط فکر میکند که کاوه پای این جریان هست و میخواهد از او انتقام بگیرد .
بهرام هم نیز به زیلا پیشنهاد ازدواج داد
به من بیاموز
چگونه عطر به گل سرخش بازمی‌گردد
تا من به تو بازگردم...
مادر
به من بیاموز
چگونه خاکستر، دوباره اخگر می‌شود
و رودخانه، سرچشمه
و آذرخش‌ها، ابر
و چگونه برگ‌های پاییز دوباره به شاخه‌ها بازمی‌گردد
تا من به تو بازگردم مادر...
| غاده السمان |
از حقوقی که در قانون مدنی برای زوجه مقرر شده حق حبس می‌باشد. ماده ۱۰۸۵ قانون مدنی این حق را چنین تعریف می‌کند: زن می‌تواند تا مهریه به او تسلیم نشده از ایفای وظایفی که در مقابل شوهر دارد امتناع کند مشروط بر اینکه مهر او حال باشد و این امتناع مسقط حق نفقه نخواهد بود همچنین ماده ۱۰۸۶ قانون فوق در ادامه آورده است که اگر زن قبل از اخذ مهریه به اختیار خود به ایفای وظایفی که در مقابل شوهر دارد قیام نمود دیگر نمی‌تواند از حکم ماده قبل استفاده کند م
بسم الله الرحمن الرحیم
هنگامی که از خواب بیدار میشویم
بخاطر تولد دوباره از خدا تشکر میکنیم و با خود میگوییم زندگی را برای خودم و همه انانکه می بینم زیباتر میکنم(فارغ از هر نوع دیانت)

برخیزم و زندگی ز سر گیرم
وین رنج دل از میانه برگیرم
باران شوم و به کوه و در بارم
اخگر شوم و به خشک و تر گیرم 
نومیدی ‌واشک و آه را درهم
پیچیده به رخنه قدر گیرم
شعر از ملک الشعرای بهار
بسم الله الرحمن الرحیم
هنگامی که از خواب بیدار میشویم
بخاطر تولد دوباره از خدا تشکر میکنیم و با خود میگوییم زندگی را برای خودم و همه انانکه می بینم زیباتر میکنم(فارغ از هر نوع دیانت)

برخیزم و زندگی ز سر گیرم
وین رنج دل از میانه برگیرم
باران شوم و به کوه و در بارم
اخگر شوم و به خشک و تر گیرم 
نومیدی ‌واشک و آه را درهم
پیچیده به رخنه قدر گیرم
شعر از ملک الشعرای بهار
وب سایت حقوقی حمیرا پارسا وکیل پایه یک _ از جمله نهادهایی که قانون گذار جهت تضمین حقوق زن در نظر گرفته است، حق حبس است این واژه بدین معناست که مطابق ماده 1058 قانون مدنی زن می تواند تا مهر به او تسلیم نشده است از ایفای وظایفی که در مقابل شوهر دارد امتناع کند،مشروط بر آنکه مهر او حال باشد.
و این امتناع مسقط حق نفقه نخواهد بود حال در چنین موقعیتی اگر زن از انچام وظایف زناشویی در راستای اعمال حق حبس خود خودداری نماید،استفاده از حق حبس توسط زوجه مح
تواتر حدیث غدیر در کلام خواجه نصیر الدین طوسی و علامه حلی
علامه حلی رضوان الله علیه می‌نویسد:
قال: و لحدیث الغدیر المتواتر. 
أقول: هذا دلیل آخر على إمامة علی ع و تقریره أن النبی صلى الله علیه و آله قال فی غدیر خم و قد رجع من حجة الوداع معاشر المسلمین أ لست أولى بكم من أنفسكم قالوا بلى قال صلى الله علیه و آله من كنت مولاه فعلی مولاه اللهم وال من والاه و عاد من عاداه و انصر من نصره و اخذل من خذله. و قد نقل المسلمون كافة هذا الحدیث نقلا متواترا .
او (

با تو کشف کردم که بهاربرای گرامی داشت تنها یک پرستو می‌آید...پیش از تو، می‌پنداشتم که پرستوسازنده‌ی بهار نیست...با تو دریافتم که خاکستر، اخگر می‌شودو آب برکه ها‌ی گل‌آلودِ باران در گذرگاه‌هادوباره، به ابر بدل می‌شوند،و جویباران، در نزدیکی مصب خویشپالوده می‌شوند و به سرچشمه‌های خویش باز می‌گردند،و قطره‌ی عطر، خانه‌ی مینایی‌اش را رها می‌کند،تا به گل سرخش، بازگردد،و گل‌های پژمرده در تالارهای ظروف سیمین،به غنچه‌های کوچک در کشتز
هر وقت هنگام نماز می رسید
امیرالمؤمنین - علیه السّلام - حال اضطراب و تزلزل پیدا می کرد. عرض می
کردند شما را چه می شود که اینقدر ناراحتید. می فرمود: وقت امانتی که
خداوند بر آسمان و زمین عرضه داشت و آنها امتناع از حمل آن ورزیدند، رسیده.
در جنگ صفین تیری بر ران مقدسش وارد شد هر چه کردند در موقع عادی خارج
نمایند نتوانستند، از شدت درد و ناراحتی آن جناب.
ادامه مطلب
 عوامل مؤثر در قیام حسین (علیه‌السلام)

در قیام امام حسین علیه‌السلام چند عامل را باید بررسی کرد :الف - از امام حسین(ع)براى خلافت یزید بیعت و امضاء مى خواستند. آثار و لوازم این بیعت و امضاء چقدر بود؟ و چقدر تفاوت بود میان بیعت با ابوبکر یا عمر یا عثمان و صلح با معاویه و میان بیعت با یزید. به قول عقاد اولین اثر این بیعت امضاء سب و لعن على علیه السلام بود که در زمان معاویه شروع شده بود، و هم امضاء ولایت عهد و وراثت خلافت بود.ب - خودش مى فرمای
سلام آقای مدیر من پنج ساله که در مدرسه شما فعالیت میکنم از کلاس 2 تا 6
کلاس دوم آقای اخگر و خانم خاتم نژاد تا خانم افراخته و خانم نایبی من از مدرسه شما راضی هستم و اینجارا خیلی دوست دارم.
می خواهم چیزی را به شما بگویم : من دلم میخواهد که شادی مدرسه ما بیشتر باشد امنیت در مدرسه ما بیشتر شود برای مثال : مدت زنگ تفریح ها را بیشتر کنید در ضمن یادم رفته بود که بگویم که من جز شورای دانش آموزی هم هستم. بریم سر اصل مطلب بچه ها را بیشتر به اردوهای تفریحی ببر
امام باقر عامام بافر ع همانا مومن کسی است که چون راضی و خرسند باشد رصایتش اورابگناه و با طلی وارد نکند و چون شود از سخن حق خارجش نکند و کسی رت یابد قدرتش اورا بانچه حق ندارد نکشاند  امام ع فرمود مومنان  با وقار و ارامشند مانند شتر نری که مهار در بینی دارد چون اورا بکشد براه افتد و اگر صخره یی بخوابانند بخوابد کنایه از اینکه در امور شرعی رام و منقاد استوسر کشی و امتناع ندارد واگر چه ذاتان شتر نر است نر است و نیرومند ولی نیروی اینان اورا از سر پی
یک: سریال مانکن (به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و فیلمنامه‌ بابک کایدان) در سال 1398 در شبکه نمایش خانگی تولید و منتشر شد.

دو: کایدان: سریال ما پیام غیراخلاقی ندارد؛ چراکه اگر داشت مطمئن باشید قبل از ارشاد مردم واکنش نشان می‌دادند اما خب به هر حال نزدیک شدن به خط قرمزها لازمه سریال‌سازی است.

سه: شاید بتوان نکته‌ی مثبت سریال مانکن توجه به وجود مافیاهایی بود که در برخی ساختارهای اداری دارای نفوذ و نفوذی هستند که البته به تلخ ترین و مخرب ترین
#شعر مهدوی

لعن گویم آن " سه بت " را چون همی -
دین حق از جور ایشان پرپر است
در رهایش از کمند ملحدان
راه اولاد " علی " روشنتر است
خاک ذل این جهان از سر فکند -
آنکه تربت از " حسینش " بر سر است
بهر جهل و بی وفایی زنان
خون دلهای " حسن " , خود مطهر است
زینت دین شد چو " زین العابدین "
چهره او از عبادت , ازهر است
علم و دین در " باقر " آمد برقرار
قلب او از مهر تابان انور است
" صادق " آل محمد ( ص ) صدق را -
بهر امت تا قیامت , رهبر است
مر چشیدن زهر تلخ نصب را
کام " کاظم " جمله حلم
شاعران بزرگ پارسی‌گوی (۱۳)
قرن چهارم و نیمه‌ی اول قرن پنجم هجری

غضایری

محمد بن علی غضایری رازی از شاعران بزرگ عراق و از مداحان امرای اخیر دیلمی در ری و ستایش‌گر سلطان یمین‌الدوله محمود غزنوی است.
لقب شعری او را غضایری و غضاری هر دو نوشته‌اند و این صورت دوم را فقط منوچهری در شعر خود به کار برده است زیرا منوچهری مردی عربی‌دان بود و می‌دانست که نسبت به غضاره (یعنی گلی که بدان سفال سازند) «غضاری» است نه غضایری؛ اما شاعر خود لقب شعری خود را
بسم الله الرحمن الرحیم
 اسلام ستیز از روایت زیر نتیجه گرفته است که اسلام در حجاز فقط با شمشیر گسترش یافته بود !متن روایت: امام صادق علیه السلام فرمود: خداوند، پیامبر (ص) را ده سال مأمور تبلیغ اسلام به مردم کرد، اما آنها از پذیرفتن اسلام امتناع ورزیدند، تا آن که فرمان جنگ به او داد؛ بنابراین، خیر در شمشیر و در زیر شمشیر است و همچنان که در آغاز چنین بود دوباره نیز چنین خواهد شد.
ادامه مطلب
*تحلیل جرم امتناع از ثبت نکاح موقت و تبیین چالشهای آن
**سید علیرضا میرکمالی1* سید مهدی کاظمی2
چکیده
مداخله ی حقوق کیفری در حوز ه ی خانواده امری انکارناپذیر است. مبنای اصلی این مداخله را
می توان حفظ کیان خانواده و جلوگیری از انحلال آن دانست. با وجود این، در نظام حقوقی ایران مواردی وجود دارد 
که خانواده به مفهوم متبادر آن شکل نمی گیرد  اما حمایت کیفری قانون گذار در آن دیده میشود. نکاح موقت به عنوان نوعی ازدواج که با تعیین مهر و برای مدت معینی بین
ماده ۴۹قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱ضمانت اجرای کیفری عدول از ثبت نکاح را پیش بینی کرده و بر اساس آن چنان چه مردی بدون ثبت در دفاتر رسمی به ازدواج دائم، طلاق یا فسخ نکاح یا پس از رجوع تا یک ماه از ثبت آن خودداری یا در مواردی که ثبت نکاح موقت الزامی است از ثبت آن امتناع کند، ضمن الزام به ثبت واقعه، به پرداخت جزای نقدی درجه پنج و یا حبس تعزیری درجه هفت محکوم می شود.این مجازات در مورد مردی که از ثبت انفساخ نکاح و اعلام بطلان نکاح یا طلاق استنکاف ک
در خواستگاری، توافق پسر و دختر و یا خانواده‌های دو طرف درباره ازدواج تعهد و حتی مشروعیت رابطه زناشویی ایجاد نمی‌کند.طبق قانون تصمیم بر ازدواج، ایجاد تعهد برای زوجین نمی‌کند حتی اگر تمام یا قسمتی از مهریه‌ای که بین طرفین برای ازدواج مقرر شده است، پرداخت شده باشد.بنابراین هر یک از زن و یا مرد در زمان خواستگاری تا زمانی که صیغه عقد جاری نشده است می‌تواند از ازدواج امتناع کند و طرف دیگری نمی‌تواند به هیچ وجه، او را مجبور به ازدواج کرده و یا
#اشتباهات_استراتژیک_و_مهلک_مدیران...
1.نداشتن هدف، برنامه و چشم انداز مشخص
2.نداشتن نظم در کارها و زمان
3.بی توجهی به قوانین و مقررات
4.خود محوری و اعتقاد نداشتن به مشورت در تصمیم گیری
5.اعتماد نکردن به کارکنان و تقسیم کار
6.عدم استفاده از مدیران شایسته به جای افراد نزدیک و تملق گو
7.بی توجهی به موفقیت و پیشرفت های کاری کارکنان
8.دور بودن از کارکنان و اختصاص ندادن وقت خود به آن ها
9.جدیت بیش از اندازه در مدیریت و برخورد با کارکنان
10.مقاومت  و یا ترس ا
* دیدم همیشه هر پستی که میذارم یک غم و اندوه و گلایه‌ای توش هس، شرمم اومد که الان که حالم خوبه پست نذارم؛)
* همین دیگه.. حالم خوبه:))
* به یکی از چیزای کوچیکی که خیلی وقت بود میخواستم رسیدم. حالم خیلی خوب شد چون با تمام کوچیکیش،
انقد حسو حال خوب داشت که تونست همه‌ی حال بدی رو که طی 8 ساعت گذشته گریبان‌گیرم شده بود و هیچجوره دست از سرم برنمیداشت رو بشوره ببره:))
* البته که قسمتیش رو مدیون داداشمم که استارتشو برام زد و بعد ازون همونی که این کار کوچیک ا
مستقطات حق حبس:
اسقاط حق حبس توسط زوجه است.
اول : درصورتی که زوجه مهریه خود را به طور کامل دریافت کند حق حبس او ساقط می شود.
پس از تسلیم مهر نمی تواند از ایفای وظایف درمقابل شوهر امتناع کند و اگر زن (زوجه) پس از دریافت کامل مهر تمکین نکند ناشزه محسوب می شود ومستحق نفقه نخواهد بود.
حال سوال دیگری که پیش می آید این است که اگر مهریه به صورت ناقصص پرداخت شود بازهم حق حبس ساقط می شود یاخیر ؟
همانطور که درماده ی "1085 "قانون مدنی گفته است آنچه که به ذهن  می
ژانر فیلم : اکشن | جنایی | درام
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Fenar Ahmad
نویسنده : Fenar Ahmad
بازیگران : Ali Sivandi, Dar Salim, Dulfi Al-Jabouri, Stine Fischer Christensen
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : زید جراح قلب موفق با آپارتمانی گرانقیمت و دوست دختر باردار است. یک شب او را از برادرش یاسین ملاقات می کند ، که ناامید پول است ، اما امتناع می ورزد. بزودی پس از آن ، یاسین پیدا می شود که به ضرب و شتم اعدام می شود و زید با گناه غلبه می کند. هرچه گناه
هنگامی که حضرت قائم (عج) قیام کنند، جهان دگرگون خواهد شد، و از مسیر این دگرگونی و تحوّل آثار و نتایجی باقی خواهد ماند که ثمره ی دلنشین آن کام همگان را شیرین خواهد کرد.
از جمله ثمرات آن، می توان به این موارد اشاره کرد:
1- جهان بافروغ جمال آرایش منوّر گردد.
2- ثروت به طور مساوی تقسیم شود.3- جهان در آسایش و آرامش بی نظیر قرار گیرد.4- امّت اسلامی مجد و عظمت فوق العادّه ای پیدا کند.5- همه ی بدعتهای جاهلی ریشه کن شود.6- حسد و حیله از بین برود.7- همه بی نیاز شون
تاریخچه فال حافظ

ظاهراً فال گرفتن از دیوان حافظ، از مدت کوتاهی پس از درگذشت او رایج شده است (بنا بر قولی، شروع تفأل به دیوان حافظ، به ماجرای امتناع عده‌ای از نماز گزاردن بر جنازه او باز می‌گردد

از حدود هفتاد سال پس از درگذشت حافظ، گزارش‌هایی از فال زدن به دیوان او در متون رسمی تاریخی آمده است.
از دوره صفویه به بعد، درباره تفأل به دیوان حافظ، حکایت‌های بسیار و بعضآ شگفت‌آوری پیوسته نقل می‌شده است که برخی از آن‌ها سخت مشهورند.

حسین کف
روزا پارکس یک فعال حقوق مدنی بود که از تسلیم صندلی خود به مسافر سفید در اتوبوس جداگانه در مونتگومری آلاباما امتناع ورزید. سرپیچی او باعث شد که مونتگومری اتوبوس بایکوت شود. موفقیت این کشور تلاش های سراسر کشور را برای پایان دادن به تفکیک نژادی در تأسیسات عمومی آغاز کرد.پارک رزا کی بود؟روزا پارکس رهبر حقوق مدنی بود که امتناع از دادن صندلی خود به مسافر سفید در اتوبوس جداگانه منجر به مونتگومری اتوبوس بایکوت شد. شجاعت او منجر به تلاش های سراسر کش
روزا پارکس یک فعال حقوق مدنی بود که از تسلیم صندلی خود به مسافر سفید در اتوبوس جداگانه در مونتگومری آلاباما امتناع ورزید. سرپیچی او باعث شد که مونتگومری اتوبوس بایکوت شود. موفقیت این کشور تلاش های سراسر کشور را برای پایان دادن به تفکیک نژادی در تأسیسات عمومی آغاز کرد.پارک رزا کی بود؟روزا پارکس رهبر حقوق مدنی بود که امتناع از دادن صندلی خود به مسافر سفید در اتوبوس جداگانه منجر به مونتگومری اتوبوس بایکوت شد. شجاعت او منجر به تلاش های سراسر کش
در پاره‌ای از موارد مال، (منظور مال منقول است) به موجب یک رابطه حقوقی نظیر قرارداد امانت به شخص مقابل سپرده می‌شود. اگر گیرنده مال از استرداد مالی که سابقاً دریافت کرده است، امتناع کند، پس از رعایت تشریفات مقدماتی، دهنده مال می‌تواند دعوایی با عنوان استرداد مال  طرح کند. در حقیقت رد و بدل شدن مال منقول می‌تواند در قالب یک عقد یا قرارداد یا بدون وقوع آن باشد.
ادامه مطلب
پنج شنبه 18/5/1398امروز دو روزه که سه تایی اومدیم حرم امام رضا و این اولین زیارت توستجدیدا خیلی بابایی شدی و بغل من نمییای وقتی میری بغل بابا میگم گردن بابا رو سفت میگیری و امتناع میکنی از اومدن گاهی حسودیم میشه میگم شاید منو دوست نداری البته میدونم دوستم داری چون من عااااااااشقتم تک ستاره ی زندگیم...عصر با هم رفتیم پارک ملت و از اونجا برات یه لباس خوشکل ولی ساده گرفتیم برای آتلیه عکاسی برای عکس زیارتی و هم عکس ده ماهگیت،خیلی گشتیم اصلا لباس بچه
✍️آشنایی با سند 2030 و e-2030:
سند ۲۰۳۰:اهداف این سند رفع تفکیک جنسیتی؛ قانونی شدن همجنسگرایی؛ آزادی های جنسی نامشروع؛ امکان تشکیل خانواده به هر صورت مثلا "ازدواج دو زن" یا "انسان با حیوان" یا "ازدواج با محارم".
سند e-۲۰۳۰: کشورهایی مانند چین؛ هند و ژاپن از اجرای سند ۲۰۳۰ به دلیل مهم بودن ارزش های خانوادگی امتناع کردند؛ و همچنین کشورهای اسلامی به دلیل غیر شرعی بودن از اجرای آن خودداری کردند؛آن ها(سازمان ملل)برای رفع این مشکل سند e-۲۰۳۰ را تدوین کردن
از جمله مهم ترین منابع وصول چک های برگشتی
سایر حساب های فرد صادر کننده ی چک در بانک مورد نظر می باشد.

و باید بگوییم که این روش یکی از روش هایی است
که بانک ها به تازگی اجازه ی استفاده کردن از آن را پیدا کرده اند.

اما مساله ی مهمی که در این میان وجود دارد، این است
که تا زمانی که شما درخواست نکنید بانک ها با بهانه ای
به نام مشتری مداری این کار را برای شما انجام نخواهند داد.

البته بانک ها باید این مساله را نیز مدنظر داشته باشند که آن ها می توانند

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
نام فیلم:The Intruderژانر: ترسناک , درام , رازآلود , هیجان انگیزستارگان:DebsHowarDennis Quaid , MeaganGood, Michael Ealyکارگردان:Deon Taylorمحصول کشور: آمریکاسال انتشار:2019امتیاز: 5.4 از 10مدت زمان: :102 دقیق
اطلاعات بیشتر:کلیک کنیدخلاصه داستان:«مزاحم» درباره یک زن و شوهر جوان سیاه پوست است که پس از ازدواج خانه ای وسیع و زیبا را از مالک آن خریداری می کنند اما صاحبخانه قدیمی از جابجایی اموالش و ترک محل امتناع می کند و شروع به ایجاد مزاحمت برای این زوج جوان می کند.
کیفیت BluRay 1080p اضا
قراداد ودیعه (امانت) 800عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید
مودع (امانت گذار ) : خانم ……………. نام پدر .... به شماره ملی ……………………..
نام پدر …….. شماره شناسنامه ………….. به نشانی
……………………………………………………………………………. مستودع ( امین ) : آقای :  آقای ………………….
نام پدر اسمعلی شماره ملی ………………….  شماره شناسنامه ..... به نشانی فوق مورد
ودیعه ( مورد امانت ) : 800 سکه تمام بهار آزادی طرح جدید انتقالی با جمیع
توابع شرعیه و لواحق عرفیه آن بدون اس
استشهاد به واقعه مباهله و استناد به همراهى على و همسر و دو فرزند او با رسول‏ خدا

1 ـ در کلام امام على علیه‏السلام:

به دنبال امتناع على‏ علیه السلام از بیعت با ابوبکر، میان آن حضرت و ابوبکر بحث و گفتگویى درگرفت. ابوبکر با تمسک به حدیثى از رسول‏خدا درصدد توجیه کار خویش بود و در مقابل على‏علیه السلام با او احتجاج مى‏کرد و از او در مورد شایستگیهاى خود اعتراف مى‏گرفت و شبیه همین احتجاج را آن حضرت با اصحاب شورى بعد از مرگ عمر نیز داشت. هر دو ح
کاش اون‌شب لال می‌شدم و نمی‌گفتم که دوستش دارم. کاش عادت می‌کردم به تنهاییام. کاش بلد بودم گلیم خودم رو از آب این دنیا بیرون بکشم و اینجور نبودم که هربار و هربار آویزون یه نفر برای عشق ورزیدن بشم برای دوست داشته شدن. مح داره عذاب می‌کشه و همه‌اش مقصرش منم. دستم به هیچ کاری نمی‌ره. لش کردم و هی فکر می‌کنم اگه میم هم نبود بودن من با این بچه به هزار دلیل اشتباه بود و حالا چمه که پابندشم و دست نمیکشم؟ کاش اون میذاشت و میرفت من که بلد نیستم... من ک
۱ - بر طبل شادانه بکوب، یار پسندید مرا. 
هرچند که ح. من ُ توی یک مخمصه‌ی جدید انداخت، ولی ارزش‌ش ُ داشت. 

۲- روش‌های تربیتی صددرصد موثر.
برادرم به م. که نه‌سالشه، می‌گفت که توی کارتون «پاندا کونگ‌فوکار» بازی کرده و استاد شیفو هم به‌ش هنرهای رزمی ُ یاد داده. م. هم می‌گفت «اگه راست می‌گی، چرا تا حالا نشون‌ت ندادن؟» من‌م گفتم «هنوز وارد داستان نشده؛ توی قسمت‌های آینده نشون‌ش می‌دن.» باور کرد.
امروز هم ناخن‌هاش، اندازه‌ی ناخن‌های من ش
نگهداری سگ پامرانین + نکات و راهکار هانگهداری سگ پامرانین ، خیلی ها عاشق حیوانات هستند اما به علت نداشتن حیاط ، جای کافی و یا نداشتن حوصله برای پیاده روی از خرید سگ امتناع می کنند . این درست است که داشتن حیاط و فضای باز برای نگهداری از سگ ها الزامی است ، اما همیشه راه حلی وجود دارد !
در زمان فروش سگ پامرانین به شما خواهد گفت که این سگ ها آپارتمانی هستند . یعنی برای نگهداری از آن هانیازی به حیاط و ویلا ندارید و تنها در آپارتمان ها می توانید محیط ز
می‌توان گفت بیشتر افراد علاقه‌ی خاصی به خوردن پیتزا دارند اما برخی افراد به دلیل مصرف فست فودها، سوسیس و کالباس از خوردن این خوراکی خوشمزه امتناع می‌کنند. اما اگر پیتزا را به سبک خانگی بپزید مطمئناً بیشتر عاشق این غذا می‌شوید و برای خوردن دوباره‌ی آن لحظه‌شماری می‌کنید و همچنین زمانی که در خانه پخته شود بسیار مفیدتر می‌باشد.
تهیه‌ی خمیر پیتزا از اصلی‌ترین اصولی است که در طعم پیتزا تأثیر می‌گذارد و باید برای تهیه‌ی آن نکاتی را رعایت
دانلود فیلم Darkland 2017 

ژانر فیلم : اکشن | جنایی | درام
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Fenar Ahmad
نویسنده : Fenar Ahmad
بازیگران : Ali Sivandi, Dar Salim, Dulfi Al-Jabouri, Stine Fischer Christensen
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : زید جراح قلب موفق با آپارتمانی گرانقیمت و دوست دختر باردار است. یک شب او را از برادرش یاسین ملاقات می کند ، که ناامید پول است ، اما امتناع می ورزد. بزودی پس از آن ، یاسین پیدا می شود که به ضرب و شتم اعدام می شود و زید با
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی كشف المراد فی شرح تجرید الاعتقاد
الدروس علیها كلمة سر، یتم تسلیمها عند التسجیل فی المادة

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
مقدمة فی أهمیة دراسة التوحید و الأدوات اللازمة لدراسة علم الكلام

2
الهدف من خلقة الانسان و الانسان الكامل

3
 منهج الكتاب فی بحث التوحید و مقدمات البرهان السینوی

4
 تقریر المحقق الطوسی و العلامة الحلی الى البرهان السینوی

5
برهان الحدوث عند المتكلمین، و ردهم على المادیین و مناقشة الفلاسفة لهم

6
اث
تضادی که باید پررنگ شود
محمدرضا فروتن بازیگرِ نقش اخگر، مردی صاحب قدرت و ثروت است که در عین داشتن صورت و صدایی حاکی از همراهی و مهربانی، به موقع می‌تواند با لبخندی روی لب وارد وادی انتقام و جنایت شود. این شناخت اولیه را می‌شد از دو صحنه‌ای که از او در این قسمت از سریال دیدیم متوجه شد. اما در کل، شمایل دفتر اخگر و بادیگاردهایش ما را یاد فیلم‌های خارجی می‌اندازد که قطعا همگی دیده‌ایم؛ مرموزهای قاتل و ثروتمندانِ خوش‌پوشی که مودبانه صحبت می
1- C.R.A.P رو از بدنتون دور کنید
می دونید معنی C.R.A.P چیه؟ خب اینها گروهی از مواد غذایی هستند که برای بدن خوب نیستند. کافئین، شکر تصفیه شده، الکل و غذاهای آماده. اگر شما این چهار گروه غذایی رو از زندگیتون حذف کنید می تونید به سمت داشتن یک شکم صاف و پهلوی بدون چربی حرکت کنید. این ها جزو بزرگترین دشمنان یک شکم صاف هستند که به بدن شما می چسبند و باعث می شوند که از بین بردن چربی ها سخت شود.
2- هفته ای یک بار غذای مورد علاقه ات رو بخور
شما در امتناع از خوردن غذ
تسلیح پهپادهای ابابیل ارتش و استقرار آنها در جنوب کشور را می‌توان آرایش رزمی جدیدی از پرنده‌های بدون سرنشین ایران در سواحل خلیج فارس برشمرد.
 در جریان بازدید سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش از پایگاه هوایی شهید یاسینی بوشهر، نمونه‌ای از پهپادهای ارتقاء یافته نیروی هوایی ارتش به نمایش درآمده که حاکی از تسلیح و عملیاتی شدن نمونه رزمی پهپادهای ابابیل-۳ در نیروی هوایی ارتش و در پایگاه هوایی شهید یاسینی بوشهر بود.پهپاد ابابیل-۳
رساله «نهج الولایة»، تالیف استاد علامه حسن زاده آملی ، به زبان فارسی و در موضوع بررسی مستند در شناخت امام زمان علیه‌السّلام است
توجه داشته باشید این کتاب به شکل فایل ورد(word) عرضه میگردد و تایپی میباشد و قابلیت ویرایش و تغییرات و چاپ را دارد
استاد حسن زاده، در ابتدای رساله، لزوم دو نوع بحث را بر وجوب وجود حجة قائم، گوش زد می‌کنند:الف.
بحثی کلی که عبارت است از اقامه براهینی عقلی بر وجوب وجود حجتی قائم به
طور دائم و امتناع خلو عالم امکان از وج

استکبار از ریشه کبر به معنای بزرگی (فراهیدى، العین، ج 5، ص 361) است، این واژه مفهومی نسبی دارد که در مقایسه با چیز دیگر، بزرگی یا کوچکی درک می‌شود؛ (راغب اصفهانی، مفردات، ص 696) از این رو استکبار در باب استفعال به معنای «تعظم» و بزرگ دانستن (جوهری، الصحاح، ج 2، ص 802) خواهد بود که به امتناع عناد آمیز از قبول حق و بزرگ دانستن خود می‌انجامد (ابن منظور، لسان العرب، ج 5، ص 126؛ طریحی، مجمع البحرین، ج 3، ص 466) البته حرف سین و تا (هیئت باب استفعال) در این‏گون
چرا زمستان بهترین زمان برای شروع درمان رفع موهای زائد شما با لیزر است؟
فصول تغییر می کنند و ماه‌های خنک‌تر در راه هستند. زمان آن رسیده است
که لباس‌های بافت، کلاه های بافت، چکمه ها و … را بیرون بیاوریم. درمان
لیزر را شروع کنیم؟
بله! آیا می‌دانستید در حالی که رفع لیزری مو می‌تواند در هر زمانی از سال
انجام شود، بهترین زمان در سال برای شروع درمان زمستان است؟ بگذارید به شما
بگوییم چرا.

1- به راحتی می توان از قرار گرفتن در معرض نور امتناع کرد.
ب
اگر پکیج شما دچار مشکل شده است ، برای تعمیر آن به تعیمیرکاران با تجربه مراجعه کنید، در سایت کرمان پکیج شما میتوانید به لیست تعمیرکاران دسترسی داشته باشید و به راحتی از خدمات تعمیر پکیج در کرمان بهره مند شوید.

کرمان پکیج : مرجع تخصصی معرفی خدمات پکیج در کرمان و شهرستان های کرمان

تعمیرات پکیج در کرمان : شامل تعمیر و سرویس پکیج دیواری و زمینی
فروشگاه پکیج در کرمان : قیمت مدلها و برندهای مختلف پکیج در کرمان را از فروشنده های مختلف دریافت کنید.

تعیین خواسته و بهای آن
صدور حکم مبنی بر الزام خوانده به ثبت واقعه رجوع

دلایل و منضمات دادخواست
۱۔ فتوکپی مصدق طلاق نامه، فتوکپی مصدق شناسنامه ها، شهود با مشخصات

ریاست محترم مجتمع قضایی خانواده…………………..با سلاماحتراما به استحضار می رساند:اینجانب (خواهان) به موجب طلاق نامه شماره …….. شماره ………….. در تاریخ ……………… از همسرم آقای…………. فرزند……………….. جدا شده بودم ولی در ایام عده رجوع واقع گردید. لیکن خوانده از ثبت واقعه رجو
ارتودنسی نامرئی چیست
برای رفع ناهنجاری های فک و مشکلات دندان متخصص ارتودنسی به مراجعه کنندگان ارتودنسی دندان
را پیشنهاد می کند.در ارتودنسی با قرار گرفتن براکت بر روی دندان ایرادات
ناشی از ناهنجاری های فک در طول زمان برطرف می شود.اغلب مراجعه کنندگان
بالاخص بزرگسالان و نوجوانان به خاطر ظاهر فلزی براکتی که روی دندان قرار
می گیرد در استفاده از ارتودنسی امتناع می ورزند.استفاده از ارتودنسی نامرئی برای اینگونه از اشخاص توسط متخصص ارتودنست پ
 هشام بن احمر گوید موسی بن جعفر  بمن فرمود میدانی کسی از اهل مغرب بمدینه امده است گفتم نه فرمود چرا مردی است امده است بیا برویم پس سوار شد من هم سوار شدم ورفتیم تا نزد انمرد رسیدیم  مردی بود از اهل مدینه که پرده همراه داشت من گفتم بردگانت را بما نشان ده  او هفت کنیز  اورده که موسی بن جعفر در باره همه انها فرمود این  را نمیخواهم سپس  فرمود باز بیاور گفت من جز یک  دختر برده بیمار ندارم فرمود تو چه زیانی دارد که اورا نشان دهی او امتناع کرد حضرت هم
تمایز جرم ترک فعل و جرم فعل
در ابتدا لازم است این دو نوع جرم را با یکدیگر مقایسه نماییم تا ماهیت و وجوه اختلافشان به خوبی روشن شود. به طور کلی، می‏توان گفت: تمایز اساسی این دو نوع جرم در سه امر ظاهر می‏شود:
الف. جرم فعل همان‏گونه که از عنوانش پیداست، رفتار مجرمانه ایجابی و مثبت است. مجرم با عمل خودش باعث نوعی تغییر و دگرگونی در محدوده خاصی از عالم خارج می‏گردد. مثلاً، کسی را با آلت قتاله می‏کشد و یا مال دیگری را می‏رباید. ولی جرم ترک فعل، رفت
شیر گرفتن می تواند فرایندی طولانی و چالش برانگیز باشد ، هم برای مادر و هم برای کودک. در این زمان باید یک استراتژی مناسب در پیش بگیرید تا به راحتی از این دوره بگذرید.
در صورت عدم آمادگی ، نیازی به متوقف کردن ناگهانی شیردهی نیست و سعی کنید این کار را بصورت تدریجی و آهسته انجام دهید. با این وجود ، چند دستورالعمل ساده می تواند به مادران کمک کند تا تعیین کنند که هنوز نیازی به شیردهی هست یا نه.
آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند که نوزادان در ۶ ماه اول
کودکان به محض آنکه دریابند چه انتظاری از آنها می‌رود، و بویژه به‌مجرد آنکه به تردد خاطر و دودلی والدین خود پی برند از همکاری امتناع می‌ورزند و جدال با پدر و مادر را آشکارا یا پنهانی آغاز می‌کنند.
و این حالت را تا به آنجا- شاید ماه‌ها- ادامه می‌دهند که والدین به عقل آیند و در آموزش فرزند جدی‌تر باشند و مثلا بر پسر خود فریاد بزنند که: «دیگر بس است.
بحدکافی سربسر هم گذاشته‌ایم. تو دیگر یک پسر گنده شده‌ای، پسرهای بزرگ و مردها اینطور عمل می‌کن
کلاه حمام و اصلاح موی کودک

قیمت حراج: 20000 تومان

کلاه حمام و اصلاح موی کودک

حمام بردن با کمی بزرگ تر شدن نوزاد، گاه کار سختی به نظر می آید، گریه کودک و امتناع از حمام رفتن کار شما را دشوار خواهد کرد، گلایه اکثر کودکان سوزش چشم هایشان است و ترس اینکه آب به صورتشان بخورد آن ها را از حمام فراری می دهد.
ادامه مطلب
موقع عملیات خبرم کنیددانش‌جوی پزشکی دانشگاه تهران بود، اما بیشتر وقتش توی جبهه‌ها صرف می‌شد. یه روز که برای امتحانِ «آناتومی گردن» از جبهه اومده بود، استاد یکی از رگ‌های گردن رو به دانش‌جوها نشون داد و پرسید این چیه؟ محمد با این‌که سر کلاس‌ها حاضر نشده بود، جواب استاد رو کامل داد و برای همه ثابت شد که ضریب هوشی بالایی داره. به همین خاطر بود که یکی از استاداش زنگ زده بود به مسئول گردان بهداری و گفته بود: "اگه این پسر مثل بقیه‌ی دانش‌جوها
1- مالیت داشته باشد.
2- قابل تملک و نقل و انتقال باشد.
3- معلوم و معین باشد.
4- قدرت بر تسلیم و تسلم داشته باشد.
⚜️⚜️ انواع مهر ⚜️⚜️
⭕️مهر المسمی: مهری است که در عقد نکاح تعیین شده یا تعیین آن به عهده شخص ثالثی گذارده شده است.
⭕️مهر المثل: مهری است که در نکاح مفوضه البضع به حسب شرافت و اوضاع و احوال زوجه به او داده می‌شود. (ماده 1091 ق.م)
⭕️مهر السنه: مقدار آن 5 / 262 مثقال پول نقره مسکوک است.
⭕️مهر المتعه: مهری است که در نکاح مفوضه البضع شوهر به زن
پرداخت نفقه زن یکی از وظایف مرد است . اما انجام این وظیفه ، منوط به شرایطی هم هست . بر اساس قانون مدنی ، ارتباط. مستقیمی میان پرداخت نفقه به زن و تمکین از جانب زن وجود دارد . بر این اساس ، زن تنها در صورتی از حق نفقه برخوردار است که تمکین نموده باشد . در این معنا ، تمکین عبارت است از تمکین عام و تمکین خاص . تمکین عام یعنی اطاعت از شوهر در مسائل کلی خانوادگی و تمکین خاص هم ناظر بر روابط زناشویی است . نکته مهمی که در ارتباط با الزام به تمکین زوجه برای پ
بسمه تعالی
سلام

سوال:
آیا اصول همسایه­‌داری را می‌­دانید؟
آپارتمان­‌نشینی علاوه بر مزایا، معایبی نیز به همراه دارد. شاید برای بعضی از ما که در آپارتمان سکونت داریم پیش آمده باشد که با همسایه­‌ای مواجه‌ شویم که به عنوان مثال حق شارژ خود را پرداخت نمی‌کند، یا با ایجاد سر و صدای غیرمتعارف موجب سلب آرامش همسایگان مجاور می‌­شود، یا علی‌رغم تذکرات عدیده هیئت مدیره ساختمان مبنی بر نگذاشتن‌ جاکفشی در راهرو باز هم اقدام به این عمل می‌­کند
انزده استاندار در ایران اعلام کردند با توجه به تعطیلی مدارس و دانشگاه های و همچنین نزدیکی تعطیلات نوروزی به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور از پذیرش مسافران و کلیه افراد غیربومی در استان های خود خودداری خواهند کرد.
شب پنجشنبه 15 اسفند 1398، استان گیلان اولین استانی بود که اعلام کرد هیچ خودرو و مسافر غیربومی را نمی پذیرد.
هم زمان استانداری مازندران نیز اعلام کرد مسیرهای ورودی به این شهر نیز توسط پلیس مسدود است.
استان خراسان رضوی نیز که همه سا
انبار ارزان
مشاور املاک صنعتی هیراد همواره سعی داشته است سریعترین راه دسترسی به املاک را برای خریداران، فروشندگان، ادارات، سازمانها، ارگانها , کارخانجات و شرکتهای مهندسی و رهن و اجاره انبار ، خرید و فروش سوله ها کارخانجات و کارگاه ها و تمام املاک صنعتی را برای مشتریان خود ارائه دهد و در تمام لحظات با تیم تخصصی خود در خدمت مشتریان باشد.
سایت املاک صنعتی هیراد نیز مثل دیگر نرم افزار ها یا سایت خرید و فروش و اجاره انبار و کارگاه و سوله ارزان
دانلود فیلم پریناز با کیفیت HD
فیلم ایرانی پریناز به کارگردانی بهرام بهرامیان
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پریناز
مشخصات فیلم
منتشر کننده : سیمرغ فیلم
نام فیلم : پریناز
گروه فیلم : اجتماعی
محصول سال : 1389
محصول کشور : ایران
کارگردان : بهرام بهرامیان
بازیگران : فاطمه معتمدآریا ، طناز طباطبایی ، مصطفی زمانی ، فرهاد آئیش ، حمید فرخ نژاد ، مژگان بیات ، شبنم قلی خانی ، فرخ نعمتی ، مائده طهماسبی ، امیرحسین فتحی ، مریم ضیایی
خـلـاصــــه داسـ
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پریناز
مشخصات فیلم
بازیگران : فاطمه معتمدآریا ، طناز طباطبایی ، مصطفی زمانی ، فرهاد آئیش ، حمید فرخ نژاد ، مژگان بیات ، شبنم قلی خانی ، فرخ نعمتی ، مائده طهماسبی ، امیرحسین فتحی ، مریم ضیایی
خـلـاصــــه داسـ
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پریناز
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـ
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پریناز
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـ
محصول:ترکیه
زبان:ترکی
زمان:2 ساعت

سال انتشار:2020
کیفیت:720+زیرنویس فارسی چسبیده

رده سنی:تصمیم گیری با والدین
سبک:درام
بازیگر:Biran Damla Yilmaz . Feyyaz Duman . Sumru Yavrucuk
داستان :ناظم (فیاض دومان) از طریق یک سایت دوست یابی با دختری به اسم نهیر (بیران داملا ییلماز) آشنا میشه. وقتی نهیر عکس خودشو میفرسته و ناظم میبینه دختر خیلی خوشگلیه و از اون جوون تره، بخاطر رد زخمی که رو صورتش بود از فرستادن عکس خودش امتناع میکنه ولی بخاطر اصرار های نهیر و ترس از دست دادنش، عکس
بسمه تعالی
سلام

سوال :
آیا اصول همسایه­‌داری را می‌­دانید ؟
آپارتمان­‌نشینی علاوه بر مزایا، معایبی نیز به همراه دارد . شاید برای بعضی از ما که در آپارتمان سکونت داریم پیش آمده باشد که با همسایه­‌ای مواجه‌­شویم که به عنوان مثال حق‌شارژ خود را پرداخت نمی‌کند، یا با ایجاد سروصدای غیرمتعارف موجب سلب‌آرامش همسایگان مجاور می­شود، یا علیرغم تذکرات عدیده هیئت‌­مدیره ساختمان مبنی بر نگذاشتن‌ جاکفشی در راهرو بازهم اقدام به این عمل می‌­کن
همه دلشان می خواهد بتوانند اعتماد کنند و به آنها اعتماد شود.اعتماد فقط به معنای کلک نزدن و دروغ نگفتن نیست. بلکه شکل های ظریف تر روراست نبودن را هم دربرمی گیردمانند امتناع از گفتن حقیقت. دروغ های مصلحتی برای بعضی از افراد قابل قبول هستند و برای برخی دیگر خیر.مهم ان است که قوانین خاص شما در مورد اعتماد در رابطه تان وجود داشته باشد و به آن پایبند باشید. در ادامه راهکارهای پیشنهادی روانشناسان ازدواج برای اعتماد بین همسران بخوانید :• صداقت داشت
کارگردان : حسین سهیلی زاده
ژانر : اجتماعی، درام
سال تولید : 1397
تاریخ انتشار : سال 1398
پخش از شبکه نمایش خانگی
تعداد قسمت ها : 26 اپیزود
کیفیت ویدئو : WEB-DL
فرمت : MP4
تهیه کننده : ایرج محمدی
خلاصه داستان : همزمان با تلاش کاوه برای بیرون آمدن از اسارت کتی، همتا ناخواسته در حال ورود به دنیای پیچیده و ناشناخته اخگر است. اما هر دو غافل از تقدیری که روزگار برایشان رقم زده و …
بازیگران : محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین،
به استناد سایت مشاوره حقوق قراردادهای دینا ، در صورتی که متعهد از انجام تعهدات قراردادی خود امتناع کند ، می توان وی را از طریق دادگاه الزام به انجام تعهد نموده و یا از وی خسارت دریافت کرد . برای مطالبه خسارت ناشی از عدم انجام تعهد باید شرایطی وجود داشته باشد ؛ از جمله گذشتن زمان انجام تعهد ، عدم انجام تعهد توسط متعهد ، وجود ضرر و اینکه جبران خسارت به موجب قرارداد ، عرف یا قانون لازم باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مسئولیت قراردادی ب
⚠️ «کم کم خواهند گفت روی #حجاب تاکید نکنید!» گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب در دیدار صبح امروز: آمریکایی‌ها فعلا می گویند در منطقه فعال نباشید، به جبهه مقاومت کمک نکنید، توان دفاعی خود را متوقف کنید. بعدا هم خواهند گفت از قوانین دینی دست بردارید و بر موضوع حجاب نیز تأکید نکنید! خواسته‌های آمریکا هیچگاه تمامی ندارد. نمیشود برای رفع مشکلات کشور به انتظار خارجی‌ها ماند؛ یک مدتی منتظر بمانیم به خاطر برجام، یک مدت منتظر بمانیم که آیا رئیس‌
 از گذشته همواره مرد در زندگی زناشویی نقش حمایتی و وظیفه ی تأمین مالی خانواده را بر عهده دارد. می خواهیم در مورد قواعد و مبانی یکی از حقوق مهم مالی در زندگی زناشویی صحبت کنیم. 
  ۱. وظیفه تامین مالی خانواده با مرد است   بر اساس ماده‌ٔ ۱۱۰۵ قانون مدنی ریاست بر خانواده از خصایص شوهر است. ادارهٔ خانواده با مرد است و در اصطلاح حقوق، این یک قاعده‌ٔ امری است که با توافق افراد قابل تغییر نیست. ریاست بر خانواده اثراتی دارد که یکی از آن‌ها تأمین مال
واقعیت این است که من هرچه بخواهم شئونات ادبی را به جا بیاورم، بازهم ابتذال از زیر و بم کلماتم بیرون میریزد. حقیقت این روزها و این سالها تلخی است. یک جور تلخی که تا نسلها زیر زبان همه ما میماند ولی کسی زهره ندارد از آن دم بزند یا لب بگشاید.
من هرچقدر هم بخواهم نبوغ خودم را به حد اعلی برسانم، باز هم فکر یک لقمه نان امانم را میبرد. علم بهتر است یا ثروت؟ نان شب!
هرچقدر هم بخواهم نسبت به دانش حقوق مشعوف محظوظ باشم، باز هم بوی مشئومی زیر اینهمه کتاب قا
در موارد ذکر شده زیر اگر زن تمکین کند مستحق دریافت نفقه خواهد بود و ناشزه نخواهد شد.موانع مشروع برای تمکین در صورتی که بودن زن با  شوهر در یک منزل خوف و ضرر بدنی یا مالی یا  شرافتی برای زن داشته باشد او می تواند منزل را ترک کند و به منزل دیگری برود.ماده 1115 ق وم می گوید "اگر بودن زن با شوهر در یک منزل متضمن  خوف ضرر بدنی مالی یا شرافتی برای زن باشد زن می تواند منزل علیحده اختیار کند ، در صورت ثبوت مظنه ضرر مزبور  محکمه حکم به بازگشت زن به منزل شوهر
پیامبر اکرم(ص) مى‌فرمایند:
در اُمتهاى گذشته سه نفر به غارى پناه بردند. ناگاه قطعه سنگى بزرگ بیامد و جلوى غار را گرفت، گفتند: هیچ راه نجاتى نداریم، مگر این که هر کدام به خاطر اعمال صالحى که انجام داده ایم، از خدا بخواهیم تا قطعه سنگ را کنار ببرد.
یکى از آنها دست به دعا برداشت و گفت: خدایا تو مى دانى که من به دختر عموى خود خیلى علاقه داشتم و از او تقاضا کردم تا خودش را در اختیار من بگذارد. او امتناع کرد، تا این که در سالى از سال ها به خاطر فقر شدید پ
 آنچه در ماده ۱۰۸۵ قانون مدنی به عنوان حق زوجه در برابر عدم دریافت مهریه مطرح شده، امتناع از «ایفای وظایفی که در مقابل شوهر دارد» است، اما در خصوص اینکه این وظایف شامل تمکین عام است یا خاص، بین حقوقدانان نظرات مختلفی وجود دارد.
از مفاد قانون مدنی می‌توان چهار وظیفه مهم برای زوجه برشمرد که شامل حسن معاشرت، تشیید مبانی خانواده، سکونت در منزل شوهر و تمکین خاص از شوهر است.
عمده حقوقدانان بر اساس آنچه که از مبانی فقهی برداشت می‌شود، حق حبس را ص
مقاله علمی و پژوهشی در حوزه تجوید قرآن کریم
​​​​​​​مقاله علمی و پژوهشی وجوه شباهت حضرت عیسی با حضرت آدم
مقاله علمی و پژوهشی در زمینه نقش قرآن در پایه گذاری علم لغت
مقاله علمی و پژوهشی با موضوع تشابه و مجاز و بلاغت معصومان
مقاله علمی و پژوهشی در مورد جایگاه عهدنامه‌ی امیرالمومنین علی(ع) به مالک اشتر
مقاله علمی و پژوهشی ادراکات فراحسی و قرآن
مقاله بررسی سندی و دلالی امتناع امام علی (ع) از خلافت
مقاله روش شناسی نقد علامه امینی بر احادیث مو
به استناد سایت آیین دادرسی دینا بر اساس تبصره دو ماده 18 قانون کانون کارشناسان رسمی دادگستری ، کارشناسان رسمی مکلف اند در امور ارجاعی در صورت وجود جهات رد ، موضوع را به طور کتبی اعلام و از مبادرت به کارشناسی امتناع ‌نمایند ؛ در غیر این صورت متخلف محسوب و به مجازات انتظامی موضوع این قانون محکوم می‌شوند . علاوه بر این جهات ایراد رد کارشناس رسمی همان جهات رد‌ دادرس مندرج در قانون آیین دادرسی مدنی می ‌باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص م
 ,
“من هرگز تو را به خاطر آن کار نمی بخشم. “
” من نمی توانم خودم را ببخشم”
آیا این جمله ها برای شما آشنا نیستند؟ وقتی از بخشیدن دیگران امتناع می کنیم در واقع می گوییم: « من ترجیح می دهم به جای آن که قدمی در جهت بهبود اوضاع بردارم در گذشته زندگی کنم و دیگران را بخاطر این اوضاع و احوال سرزنش کنم (یا خودم را)». وقتی خود را نمی بخشیم در واقع ماندن در احساس گناه را بر می گزینیم و بدین ترتیب خود را در رنج روحی بیش تر قرار می دهیم.
بخشش دیگران
وقتی از بخش

به گزارش خبرگزاری فارس،
کتابفروشی افق امروز سه شنبه 28 بهمن میزبان مراسم جشن امضای رمان
«سلحشوران پارله آن» نوشته سید علی خواسته خواهد بود که طی آن آتوسا صالحی و
حسین شیخ الاسلام به بررسی این اثر خواهند پرداخت. علاقه‌مندان در این روز
می‌توانند این اثر را با 20 درصد تخفیف تهیه کنند.

«سلحشوران پارله آن» که یک رمان در رده سنی نوجوانان است درباره افرادی با
همین نام است که در سرزمینی شبیه ایران با اهریمنانی به جنگ برمی‌خیزند که
در قالب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اقتصادیران کفپوش خودرو