نتایج جستجو برای عبارت :

ایراکا مرجع ترجمه مقاله و ویرایش مقاله دانشگاهیان

برای ترجمه مقاله انگلیسی خود می توانید به وبسایت زیر مراجعه کنید و با کمترین هزینه ممکن سفارش ترجمه خودتون رو ثبت کنید.
در تاریخ 2 اردیبهشت 98 قیمت ترجمه هر صفحه انگلیسی به فارسی در سایت زیر 3800 تا 4000 تومان هست.
برای ورود به سایت سفارش ترجمه کلیک کنید

ترجمه مقاله انگلیسی و ترجمه مقاله آنلاین و ترجمه مقاله
رایگان و ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و ترجمه مقاله استراتژی چیست پورتر و ترجمه
مقاله حسابداری و ترجمه مقاله پزشکی انگلیسی به فارسی و ترجمه
تخصصی ترین کار در یک موسسه ترجمه متون، می تواند بحث ترجمه مقالات معتبر مانند ترجمه مقاله آی اس آی، اسکوپوس و … باشد. ترجمه مقاله و کیفیت آن از چند جنبه مورد بررسی می گیرد. اینکه متن ما آیا یک متن تخصصی از یک رشته خاص است یا یک متن عمومی و معمولیست. یا اینکه متن مورد نظر قرار است به چه زبانی ترجمه شود. رایج ترین حالت ترجمه در کشور ما ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی و بالعکس است.
ادامه مطلب
ترجمه مقاله آلمانی 
تکنیت ترجمه آلمانی آن هم از روی مقالات تخصصی برای ذخیره اطلاعات جدید شامل کلمات , تلفظ ها  و ساختار متون بسیار موثر است , اگر تکنیک ترجمه تخصصی آلمانی برای مترجم آلمانی یک تکنیک منحصر به فرد باشد اطمینان حاصل میشود که ترجمه مقاله آلمانی شما به نحو احسن , دقیق و سلیس اجار می شود .
فرآیند ترجمه کار سادی ای نیست اینکه میبیند برخی افراد در فرآیند سفارش ترجمه زمانبندی دقیق را اعلام میکنند نشان دهنده این که متون و مقاله شما توسط
مقاله شماره 108 ::An Investigation of Muscle Models for Physiologically Based Intonation Modellingسال انتشار : 2015شبیه سازی و ترجمه کامل این مقاله موجود می باشد.زمینه مرتبط : عصبی عضلانی_ مدلسازی بیولوژیکی
جهت دریافت اصل مقاله به کانال تلگرامی زیر مراجعه گردد:
                                                          @arshaddars
ترجمه مقاله روسی 
قبل از اینکه بخواهیم در مورد خدمات ترجمه مقاله روسی با شما عزیزان صحبت کنیم اجازه بدهید قدری در مورد خدمات ترجمه روسی صحبت کنیم 
ترجمه روسی اصولا هم میتواند ترجمه انگلیسی به روسی باشید و یا ترجمه فارسی به روسی و بالعکس همه این موارد توسط مترجم تخصصی و نخبه روسی قابل انجام است .
خدمات ترجمه روسی توسط مترجمین روسی که زبان مادری آنها روسی است انجام می شود , برخی ممکن است در اوکراین و برخی ممکن است در روسیه زندگی کنند 
زمانی اه
ترجمه مقاله انگلیسی 
ترجمه مقاله انگلیسی از روی مقاله توسط مترجم انگلیسی که در دارالترجمه رسمی انگلیسی مشغول است  انجام می شود .
اگر شما نیاز به خدمات آنلاین ترجمه مقاله انگلیسی را دارید صادقانه بگویم ما استفاده از چندین مترجم تخصصی و نخبه انگلیسی امدواری بسیار زیادی داریم که این امر به شما کمک کنیم.
ترجمه مقاله انگلیسی در چند سطح انجام می شود , سطح عادی , سطح تخصصی و سطح فوق تخصصی ما در هر سه سطح این ترجمه ها را انجام خواهیم داد , همه چیزهایی
محققین زیر در 5 سال گذشته (2015 تا 2019)، در کمتر از هر 5 روز، به طور متوسط در نشر یک مقاله همکاری داشته اند:
امیر حسین صاحبکار هر 2.9 روز یک مقالهمحسن خاکزاد هر 3.28 روز یک مقالهفریدون عزیزی هر 3.62 روز یک مقالهمحمد رضا گنجعلی هر 4.6 روز یک مقالهمسعود صلواتی نیاسری هر 4.7 روز یک مقاله
در این محاسبات فقط مقالات ریویو و اریجینال (Article and Review) در نظر گرفته شده اند.
A New Inter Cluster Validation Method for  Unsupervised Clustering Techniquesسال انتشار : 2013ترجمه و شبیه سازی کامل این مقاله موجود می باشد .زمینه مرتبط: شبکه های عصبی _ شناسایی الگو09388998901 شماره تماس ما برای هماهنگی جهت دریافت ترجمه و شبیه سازی  مقاله مورد نظر می باشد.
فایل لاتین مقاله در کانال زیر موجود می باشد:
@arshaddars
توی دفترم نوشته بودم یه مقاله از والتر بنیامین زبان ترجمه. فکر کنم طبق معمول اشتباه شنیدم سرچ کردم مقاله هایی از بنیامینو پیدا کردم. کلی ذوق کردم از اینجا میتونین دانلود کنین. من نمیدونم چجورین چون هنوز خودم نخوندم نمیدونم ترجمه های دیگه ای هست یا نه البته مقاله ی اثر هنری در عصر مکانیکی رو خوندم. ولی باقی رو نه.  گفتم شاید تو هم مثل من سر ذوق بیای با دیدن این مقاله های بنیامین. دوست دارم بیشتر ازش بخونم. دلم براش تنگ شده بود. شایدم تو خونده با
مقاله شماره 110 :: Classification of EEG Signals Based on Autoregressive  Model and Wavelet Packet Decomposition
ترجمه این مقاله موجود می باشد تعداد صفحات ترجمه : 12 صفحه بدون شکل و جدول و 15 صفحه با شکل و جدولزمینه مرتبط: پردازش سیگنال - پردازش سیگنال های حیاتی (بیولوژیکی)
ترجمه انواع کتاب ، مقالات تخصصی و متون
ببین، من امروز هر طور شده باید این متنو بفرستم واسه ترجمه فوری.
استاد همین فردا ازم ترجمه مقاله رو میخواد! اونم با کیفیت خوب! توروخدا
جایی رو میشناسی که بتونن ترجمه فوری و درست حسابی انجام بِدن؟
خب، راستش من خودم الان چند سال میشه که با یه سایت به اسم آریاترجمه کار
میکنم. خیلی شیک و عالی کارو انجام میدن. کیفیت ترجمه فوری‌شون با ترجمه
عادی اصلاً مو نمیزنه. ترجمه فوری مقاله رو طوری انجام میدن که اصلاً فک
ترجمه مقاله اسپانیایی 
وقتی میگویم مقاله اسپانیایی ترجمه می شود این طور گمان میکنیم که یک مترجم اسپانیایی میتواند هر مقاله ای را ترجمه کند , در صورتی که این تصور غلط است این مثال مانند این می ماند شما به زبان مادری خود که فارسی واقف هستید اما چند مقاله تخصصی زیر دست شما بیاید آن موقع متوجه میشود که در این مطالب چه چیزی بیان شده است 
اگر دارالترجمه ای مانند دارالترجمه اسپانیایی پارسیس توانست محتوای تخصصی شما را به نحو احسن انجام دهد نشان دهن
ترجمه مقاله فرانسه 
مقالات فرانسوی هر روزه در بسیاری از ژورنال های تخصصی منتشر میگردد , بسیاری از دانشجویان متخصص در ترجمه فرانسوی نیاز دارند که مقالات تخصصی رشته خود را توسط مترجم فرانسوی از زبان مبدا به زبان مقصد ترجمه کنند لذا این نیاز باعث شده تا دارالترجمه فرانسوی پارسیس پاسخ مثبت  وفوری به آن دهد .
در بسیاری از ژورنال ها جهانی مقالات مختلفی منتشر شده است از جمله ژورنال ساینس دایرکت , امرالد , الزویر و بسیاری ژورنال های مهتبر دیگر ما ب
مقاله شماره 126 : حذف نویز از سیگنال EEG بر پایه تبدیل موجکزمینه مرتبط : پردازش سیگنال - پردازش سیگنال های حیاتیسال انتشار 2009✅✅✅✅ترجمه و گزارش و کدهای  شبیه سازی این مقاله موجود است.

@arshaddars
چطور یک مقاله isi بنویسیم؟؟؟
@Edit_university
آموزش واردات و صادرات 
@modirtamin 
رایگاااااان پایان نامه، مقاله , دریافت کنید؟؟
@apply_research
دنیای جزوه و کتاب دانشگاهی
@daneshyarmanagementclinic
 ذهن ثروت ساز
@zehne_servatsaz
پشت پرده اقتصاد ایران
@Eghtesad_khord
مقاله، پایان نامه و پروپوزال رایگان
@TaahsilatTakmili
رفتار سازمانی و منابع انسانی
@HRMCHANNEL
فراخوان مقالات علوم انسانی
@doctora1
مدیریت مدرن
@modernmgnt
جسارت تغییر کردن رو داری؟
@cdanatut
زبان ارشد و دکترا فلش کارت فیلم
@NDphd
رایگاااان مقال
ساختار استاندارد مقاله
به ترتیب:
ص 1: بسم الله + مشخصات+اسم مقاله+ استاد مشاورص 2: چکیده + کلیدواژهص 3: مقدمهص 4:شروع متن مقاله ....یک صفحه به آخر: نتیجه گیریصفحه آخر: منابع
✅نکته: مقاله پاورقی داشته باشد.  ✅سرتیتر فونت 16 . فونت مقاله 14.✅ فاصله بین خطوط 1.5 که تقریبا در هرصفحه A4 حدود 300 کلمه باشد.
همه روزه پاسخگو سوالات پژوهشی شما در راستای تدوین مقاله هستم.
#واحد پژوهش مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع)

ادامه مطلب
مقاله م یه سایتیشن جدید داره!
مقاله م فوریه 2019 چاپ شد، و توی یازده ماه ده تا سایتیشن جدید داره.
بچه های ازمایشگاه ما ده نفری یه مقاله میدن و با اینکه هر ده تاشون توی پایان نامه شون اون مقاله رو سایت میکنن، ولی بیشتر ازون دیگه سایت نمیشه. من توی پایان نامه م مقاله م رو سایت نکردم. ده تا مقاله درست و حسابی مقاله م رو سایت کردن.
من کارم رو توی فوقم خیلی دوست داشتم. میدونستم که کار تاپی از آب درمیاد. خیلی کم ساینتیستی کار ما رو انجام میده چون جدیده و م
مقاله شماره 107 :: Segmentation  of  brain  MR  images  using  rough  set based  intuitionistic  fuzzy  clusteringسال انتشار : 2016 ژورنالی می باشد.
ترجمه کامل ، فایل ارائه کامل (پاور پوینت ) و نیز شبیه سازی هایی از این مقاله موجود می باشد.
زمینه مرتبط: پردازش تصویر _ شناسایی الگو
جهت دریافت نسخه اصلی این  مقاله به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

@arshaddars
چهارنکته طلایی که برای ترجمه مقاله تخصصی باید رعایت شود!

ایراکا (مرجع ترجمه مقاله و ویرایش مقاله دانشگاهیان)، ترجمه مقالات شما را به صورت تضمینی در سطح معتبرترین مجلات بین المللی بر عهده میگیرد. کافی است در وب سایت Iraca.ir، ترجمه مقاله یا ویرایش مقاله را انتخاب و فایل خود را برای ما ارسال کنید تا پیش فاکتور سریعا برای شما ایمیل شود.

خلاصه:
ترجمه مقاله و همچنین ویرایش مقاله با دانستن یک زبان، دو مقوله‌ی جدا از هم هستند. تسلط بر زبان انگلی
این مقاله یکی از مقالات بسیار خوب و کم نظیر است. این مقاله به سنجش کیفیت خدمات مذهبی می پردازد. نام این مقاله «Quality in religious services» است. بسیاری از مقالات بازاریابی دین به این مقاله ارجاع داده اند. این مقاله در سال 2001 نگارش یافته است.
این مقاله را از اینجا دریافت کنید.
مقاله شماره 129 : طراحی و بهینه سازی یک مدل طبقه بندی کننده  شبکه عصبی برای شناسایی حرکت دست انسان ازسیگنال EMG
سال انتشار ۲۰۱۳
زمینه مرتبط: عصبی عضلانی_شبکه عصبی
ترجمه و  گزارش شبیه سازی  ونتایج اش و  گزارش کلی مقاله   ۹ صفحه  ای موجود میباشد.

@arshaddars
دفتر ترجمه رسمی ۴۰۳ تهران کلیه خدمات ترجمه قانونی و معتبر را ارائه می دهد.در این مقاله با عنوان هدف ترجمه رسمی چیست ، شما را بیشتر با ترجمه رسمی آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.
هدف ترجمه رسمی چیست ؟
ترجمه‌های رسمی ترجمه‌های معتبر قانونی هستند، به عنوان مثال گواهی، حکم یک مقام یا سند دیگری که به یک مقام تحویل داده می‌شود.ترجمه‌های ایجاد شده توسط مترجمان قسم خورده همیشه معادل سند اصلی هستند.ترجمه‌های رسمی معمولاً دارای یک تمبر هستند و غا
مقاله شماره 101 :: An improved algorithm of Neural Networks with  Cubic Spline Weight Function
یک الگوریتم بهبود یافته از شبکه های عصبی با تابع وزن اسپلاین درجه سوم می باشد.
2010
ترجمه کامل و شبیه سازی با نرم افزار متلب و فایل پاورپوینت این مقاله موجود می باشد .
زمینه : شبکه عصبی

@arshaddars
ترجمه مقاله چینی 
قبل از هرچیز در مورد ترجمه مقاله چینی  اجازه بدهید قدری در مورد تارخچه ترجمه چینی با شما صحبت کنیم , قدمت تاریخی ترجمه چینی به بیش از 1100 سال قبل از میلاد مسیح بر میگردد , در آن زمان اسناد توسط وکلای دولتی ترجمه می شد , شخصی به نام جیا گونیگیان یکی از محققان امپریالیستی این طور ترجمه را تعریف کرده (( ترجمه برای جایگزینی یک زبان نوشته شده با یکدیگر بدون تغییر معنی برای درک متقابل ااست )).
این تعریف از ترجمه در ان زمان  هرچند ابتدا
مقاله شماره 116☑️ این مقاله به استخراج و جداسازی سیگنال تنفسی از سیگنال قلبی ECG  با دو روش مختلف پرداخته است.سال انتشار:2013✅✅✅ این مقاله  ژورنالی می باشد✅✅
کانال تلگرامی ما به آدرس :
                                                      @arshaddars
زمینه مرتبط: پردازش سیگنال _پردازش سیگنال ECG

ایراکا (مرجع ترجمه مقاله و ویرایش مقاله دانشگاهیان)، ترجمه مقالات شما را به صورت تضمینی در سطح معتبرترین مجلات بین المللی بر عهده میگیرد. کافی است در وب سایت Iraca.ir، ترجمه مقاله یا ویرایش مقاله را انتخاب و فایل خود را برای ما ارسال کنید تا پیش فاکتور سریعا برای شما ایمیل شود.

خلاصه:
ترجمه مقاله و همچنین ویرایش مقاله با دانستن یک زبان، دو مقوله‌ی جدا از هم هستند. تسلط بر زبان انگلی

خلاصه:
هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی
در سایت ترجمه انگلیسی به فارسی میتوانید از نحوه محاسبه هزینه ها اگاه شویدمطمئنا حساسیت در ترجمه فارسی به انگلیسی برای ترجمه مقالات، کاتالوگ و وبسایت و ... بسیار بالاست و برای رسیدن به ترجمه ایی native و بدون ایرادات گرامری و مخصوصا رعایت ترجمه تخصصی می بایست چاره ایی اندیشیده می شد. استفاده از مترجمین زبده ایی که هر کدام دارای یک یا چند مقاله آی اس آی بوده اند، ما را به این مهم نزدیک نمود. هز وقت پذیرش مقاله ایی که تو
دسترسی دانشجو یان و دانشمندان به بایگانی تخصصی و نو مقاله انگلیسی همواره یک کدام از مساله در روش انجام پروژه ها و پایان نامه های تحصیلی بوده است . بخش اعظمی از ناشران مقاله‌ها قابلیت دسترسی به نوشته بدون نقص مقاله را فقط در عوض اخذ مبالغ بالا قابلیت و امکان پذیر می نمایند و دانشکده ها هم به طور معمول توانا به خرید کل بایگانی مقاله های ما یحتاج دانشجو ها نیستند . تارنما ایران پیپر  رویه حلی جامع و بی آلایش برای اختلال دانلود مقاله است . شما می

خلاصه:
آشکار سازی زمان حقیقی کمپلکس QRSTowards real time QRS detection: A fast method using minimal pre-processingسال انتشار :2006ترجمه و شبیه سازی کامل این مقاله موجود می باشد .زمینه مرتبط: پردازش سیگنال حیاتی _پردازش سیگنال ECG
فایل اصل مقاله در کانال تلگرامی
@arshaddars

خلاصه:

خلاصه:
کنفرانس Transius در زمینه حقوق ، ترجمه و فرهنگنوشته شده در 9 آگوست 20142کنفرانس Transius در زمینه حقوق ، ترجمه و فرهنگ ، در ژنو ، 24 تا 17 ژوئن 2015 .
Transius مرکز مطالعات ترجمه حقوقی و نهادی در دانشگاه ژنو است. تنها عضو آن که من در مورد آنها شنیدم (که به معنای هیچ چیز نیست ، زیرا آنها در زبانهای مختلف تخصص دارند) سوزان بالانساست-ائبی است که مقاله ای را نوشت (2007) Probleme beim Übersetzen englischer Vertragstexte (PDF) که بسیار خوب است. . من می بینم که او در واقع ترجمه می کند، که نمی توان درب

خلاصه:

خلاصه:
✅مقاله شماره 152 ✅❇️❇️❇️Coarse to fine K nearest neighbor classifierپیاده سازی کامل مقاله +دیتا ست+گزارشجهت دریافت مقاله با ادمین کانال به آیدی    @mind4هماهنگ فرمایید.این مقاله ژورنالی می باشد. سال انتشار: 2013زمینه : شناسایی آماری الگو(پترن) _ پردازش تصویر

@arshaddars
ترجمه مقاله یک پروتکل مسیریابی آگاه از انرژی و اجتناب‌کننده از حفره برای شبکه‌های حسگر زیر آب
دانلود رایگان مقاله انگلیسی عنوان ترجمه فارسی : یک پروتکل مسیریابی آگاه از انرژی و اجتناب‌کننده از حفره برای شبکه‌های حسگر زیر آب نویسنده/ناشر/نام مجله : IEEE Access سال انتشار 2018 تعداد صفحات انگلیسی : 11 تعداد صفحات فارسی : 31 چکیده شبکه‌های حسگر زیر آب (UWSNها) در طراحی یک پروتکل مسیریابی ب

یکی از مقالات حائز اهمیت در حوزه بازاریابی دین، مقاله ماریون سانتوز وب (Marion Stanton Webb) با عنوان  «بازاریابی کلیسا: ایجاد و حفظ اعضاء» (Church marketing: building and sustaining membership) است.
 این مقاله در سال 2012 در ژورنال «Services Marketing Quarterly» منتشر شده است.
این مقاله را ترجمه کرده ام و در کتاب آورده ام.
برای دریافت مقاله روی لینک زیر کلیک کنید:
Church marketing: building and sustaining membership
امیدوارم که از مطالعه این مقاله لذت ببرید.
مقاله شماره 139❇️وزندار کردن K نزدیک ترین همسایه❇️Weighting of the k-Nearest-Neighbors 2010✅✅✅پیاده سازی شده و راهنمای خط به خط اجرای برنامه  و دیتاست های کامل استفاده شده در مقاله و گزارش کامل این مقاله موجود میباشد.
زمینه مرتبط: شناسایی آماری الگو، شبکه عصبی

@arshaddars
دانلود رایگان مقاله در وبسایت scipaper.ir
وبسایت ساینس پیپر یکی از بهترین وبسایت های ارائه دهنده مقاله های علمی می باشد که در این وبسایت قادر خواهید بود فقط با یک کلیک و با کمترین زمان مقاله خود را دانلود کنید.
برای ورود به سامانه دانلود مقاله برروی لینک زیر کلیک کنید.
http://www.scipaper.ir/
مقاله شماره 136Design of fuzzy classifier for diabetes diseaseusing Modified Artificial Bee Colony algorithm2013طراحی کلاسیفایر فازی برای تشخیص بیماری دیابت با استفاده از الگوریتم MABCشبیه سازیگزارش شبیه سازی ۳ صترجمه ۸صپاورپوینتزمینه مرتبط: پترن ، فازیجهت دریافت نسخه اصلی این  مقاله به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.لینک ورود به کانال تلگرامی پردازش سیگنال و تصویر:https://t.me/arshaddars
دفتر ترجمه رسمی اسناد و مدارک
خدمات
ترجمه اسناد و مدارک ترجمه رسمی اسناد و مدارک عبارت است از ترجمه اسناد و مدارک بر روی سربرگ قوه قضاییه.البته این اسناد زمانی معتبرند که مهر قوه قضاییه به زبان ترجمه شده داشته باشند.در صورت لزوم می‌توانید ترجمه رسمی را به تایید اداره مربوطه در وزارت دادگستری و امور خارجه نیز برسانید. […]
 تمبر و مجوز ترجمه رسمی
پس از اتمام ترجمه، مترجم سوگند یاد شده سند کامل شده را مهر می‌کند و ترجمه را با بیانیه و امضا تأی
✅مقاله شماره 151 ✅❇️❇️❇️Cuffless Blood Pressure Estimation Based on Photoplethysmography Signal and Its Second Derivativeپیاده سازی کامل مقاله  برای 12 دیتا+ دیتاستجهت دریافت مقاله با ادمین کانال تلگرامی به آیدی    @mind4هماهنگ فرمایید.این مقاله ژورنالی می باشد. سال انتشار: 2017زمینه : پردازش سیگنال های پزشکی (BSP)_ پردازش سیگنال دیجیتال

@arshaddars
برای مشخص کردن هزینه های یک کار تحقیقی که بصورت مقاله بین الملی و یا ISI ارائه می شود می توان این هزینه ها را به سه بخش تقسیم کرد: یک. هزینه های مربوط به انجام تحقیق: هزینه های انجام هر پژوهشی متفاوت است و این بخش از هزینه ها بهتر است به صورت برآورد هزینه و از مشخص کردن جزئیات کار تعیین شود.دو. هزینه های مربوط به جمع آوری مطالب و ترجمه متن نهایی به زبان مجله: هزینه های مربوط به ترجمه و همچنین هزینه های مربوط به نگارشسه. هزینه های مربوط به مجله از ج
مقاله «شناسایی عوامل سازمانی مؤثر بر مدیریت پژوهش و فناوری سازمان های دانش بنیان در ایران» در نشریه چشم انداز مدیریت دولتی منتشر شد: شماره 35، 1397. 
جهت دریافت مقاله می توانید به لینک مراجعه کنید.
این مقاله نیز همچون مقاله قبل، مستخرج از پژوهشی در سال 1389 است که اکنون منتشر می شود. این مقاله به عوامل سازمانی و مقاله قبل، به عوامل فراسازمانی می پردازد. 
میشه گفت تقریبا دیشب نخوابیدم. با این حال امروز هم شروع شد با فرانسوی هم شروع شد. میخوام مقالهٔ جان سارکوفسکی رو بخونم. ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ بوده. مقاله ای که نقد یک خوندیمش و خیلی هم جدید نیست. هنوز کتاب نمیدونم چی شروع کنم. باید ببینم چی بخونم. البته احتمالا بعد از چشم عکاس مقاله مرگ مولف و از اثر به متن رو بخونم از کتاب به سوی پسا مدرن ترجمه پیام یزدانجو نوشتهٔ رولان بارت. بعدش یه کتاب انتخاب کنم. بریم ببینیم امروز چجوری م
ترجمه چکیده مقاله اولین چیزی است که خوانندگان مقاله شما آن را می‌بینند. همچنین اولین تأثیرگذاری را بر سردبیرانی دارد که مقاله شما را می‌خوانند. یک چکیده خوب و کامل خوانندگان را متوجه می‌سازد که تحقیق شما درچه موردی است، چه کارهایی انجام داده‌اید، چرا این تحقیق را انجام داده‌اید و به چه نتایجی برای ترجمه دست‌یافته‌اید. یک چکیده خوب باعث می‌شود تا افراد ادامه مقاله را نیز مطالعه کنند. و این کار شانس اینکه مقاله شما در ذهن افراد بیشتری ب
یکی از سایت هایی که به راحتی هر چه تمام تر می توانید دانلود مقاله را از آن انجام دهید . ایران پیپر است . از این رو با در نظر گرفتن تمامی این فاکتور ها شما می توانید مقالاتی را استفاده کنید . که بعدا برای داوری به مشکل بر نخورید .
مراحل داوری مقاله و چگونگی تصمیم گیری پایانی ادیتورروند داوری در مجلات مکانیسمی برای در دست گرفتن و آنالیز کیفیت مقاله ها است . این پروسه از روش عده‌ای از متخصص ها و اشخاص دانشگاهی صورت میگیرد . با این وجود , داوران روزن
مقاله شماره 105 :: Automatic  detection  of  P,  QRS  and  T  patterns  in  12  leads  ECG  signal based  on  CWTسال انتشار : 2016شبیه سازی این مقاله موجود می باشدزمینه مرتبط : پردازش سیگنال

@arshaddars
در یک مقاله اقناعی ، کار نویسنده این است که خواننده را متقاعد کند که یک دیدگاه خاص را بپذیرد یا یک اقدام خاص را انجام دهد. مقالات اقناعی مستلزم تحقیق خوب ، آگاهی از سوگیری خواننده و درک کاملی از هر دو طرف مسئله است. یک مقاله اقناعی خوب نه تنها دلیل صحیح نظر نویسنده را نشان می دهد ، بلکه دلیل مخالف بودن نادرست بودن مقاله نیز نشان می دهد.
ادامه مطلب
بسیاری از افراد به دنبال نویسنده مقاله هستند. همه ما درباره مجازات محتوای تکراری شنیده ایم. بیاموزید که چگونه با یافتن بالاترین کیفیت ابزار نوشتن مقاله با کمترین هزینه ، از آن جلوگیری کنید. بازاریابی مقاله یکی از محبوب ترین روش های رایگان ترافیک رایگان است. بسیاری از بازاریابان از این مقاله به عنوان یکی …The post مقاله برون سپاری برون سپاری – نحوه یافتن مقاله بازنویسی مقاله به صورت آنلاین امروز appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگ
تهرانی‌های مهربان با توجه به فرهنگ دانشگاهی این شهر، از جزئیات امور
ترجمه و خدمات دانشجویی به خوبی اطلاع دارند و کیفیت و سرعت به طور همزمان
مد نظر آنان است. هم‌چنین با توجه به حجم رقابت در این شهر، باید بتوان
قیمت‌های رقابتی به این عزیزان پیشنهاد داد. در همین راستا، با توجه به
اینکه مدیریت آریاترجمه به خوبی با سلیقه و سبک کاری مشتریان تهرانی
آشناست، سرویس ترجمه فوری را به طور خاص به این عزیزان ارائه می‌دهد. ترجمه فوری در تهران نیز
از ه
آشناست، سرویس ترجمه فوری را به طور خاص به این عزیزان ارائه می‌دهد. ترجمه فوری در تهران نیز
از ه
از ه
شما به راحتی می توانید با دانلود مقاله مورد نظر تمامی آموزش های لازم را ببینید . در ادامه به خصوصیاتی در مورد نحوه نوشتن مقاله پرداخته اییم . یک پژوهش را عیناً تکرار فرمائید : شما میتوانید یک مقاله را تعیین و عیناً آن را انجام دهید . این کار در دنیای دانش دوچندان متداول است به دلیل آنکه هر پژوهشی بایستی بارها تکرار شود تا بتوان راجع‌به آن با قطعیت لحاظ بخشید . شما می توانید ابزارها و پرسشنامه‌های آن پژوهش را مجدد اجرا کرده و مطابق با آن مقاله ,
امروزه دانلود مقاله از اهمیت بسیار زیادی بر خوردار است . بدون توجه به ویرایش مقاله و کنار هم قرار دادن مطالب شما به مقصود مورد نظر خود نخواهید رسید . هر مقاله ایی برای نوشتن نیاز به رعایت قواعدی برای نوشتن مقاله دارد . از این رو باید همه آن ها را رعایت کنید . بیان نکاتی در مورد نوشتن یک مقاله جهت راهنمایی بیشتر به ادامه مطلب توجه داشته باشید . ارزش و امتیاز مقاله و مقاله نویسی بر هر کسی معلوم و مبرهن است . ولی چه گونه بایستی یک مقاله را بنویسم ؟ ب
مقاله شماره 134Modeling and Identification of Human Neuromusculoskeletal Network
Based on Biomechanical Property of Muscle
سال انتشار ۲۰۰۸ مدلسازی,و شناسایی شبکه عصبی عضلانی اسکلتی انسان براساس پارلمترهای بیومکانیکی عضلهشبیه سازی گزارش کار ۸خلاصه مقاله ۳پاور ۳۱ ص عالیجهت دریافت نسخه اصلی این  مقاله به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.
@arshaddars
 تمبر و مجوز ترجمه رسمی
پس از اتمام ترجمه، مترجم سوگند یاد شده سند کامل شده را مهر می‌کند و ترجمه را با بیانیه و امضا تأیید می‌کند. تمبرها در بعضی کشورها الزامی نیستند اما مقامات در چندین کشور دیگر برای پردازش ترجمه به عنوان یک سند رسمی نیاز به تمبر دارند.ترجمه‌ی مترجم سوگند خورده غالباً همانطور که هست پذیرفته می‌شود. اما، تأیید ترجمه‌ها همیشه به موضوع مورد نظر و مرجع پذیرنده بستگی دارد.

ترجمه‌های محرمانه
ما همیشه با مواد شما به صورت
به اطلاع دانشجویان محترمی که در ترم جاری درس توزیع انرژی الکتریکی را اخذ نموده اند می رساند برای انتخاب مقاله به منظور انجام پروژه درسی می توانند با انتخاب یک مقاله از مقالات پیشنهاد شده ذیل و درج شماره شناسایی دانشجویی و شماره مقاله در بخش نظرات همین مطلب نسبت به انتخاب عنوان مقاله خود اقدام نمایند.
ادامه مطلب
به اطلاع دانشجویان محترمی که در ترم جاری درس کنترل توان راکتیو را اخذ نموده اند می رساند برای انتخاب مقاله به منظور انجام پروژه درسی می توانند با انتخاب یک مقاله از مقالات پیشنهاد شده ذیل و درج شماره شناسایی دانشجویی و شماره مقاله در بخش نظرات همین مطلب نسبت به انتخاب عنوان مقاله خود اقدام نمایند.
ادامه مطلب
کارگاه مقاله نویسی (با هدف آشناشدن شرکت کنندگان باساختار یک مقاله علمی استاندارد و مراحل نوشتن آن بصورت کامل) ، روز پنجشنبه 24 بهمن 1398 برگزار خواهد شد.
مهلت ثبت نام تا 23 بهمن ماه می باشد.
جهت ثبت نام به اطلاعیه مربوط به کارگاه مراجعه فرمایید.
مطمئن باشید این دوره یکی از قوی ترین و مفیدترین کارگاه مقاله نویسی مطابق با استاندارد های علمی بروز دنیا می باشد. بنابراین توصیه می کنیم از فرصت استفاده نمایید.
یک کلاس جستار نویسی تا مقاله نویسی دارم میرم این کلاس با تدریس دکتر حامد صفائی پور هست.من واقعا از این کلاس علاوه بر بعد آموزشی اش به عنوان یک نیروی محرکه برای غلبه بر اینرسی زیادی که بعد از نوشتن پایان نامه دکتری در من بوجود آمده استفاده می کنم 
این وبلاگ هم تکلیف همین کلاسه. واقعا هم مفید بوده یعنی هم در من هم در بقیه بیشتر داره به بوجود آمدن روحیه پژوهشی کمک میکنه
هفته قبل با وجود اینرسی خیلی زیادم و بی میلی به ادامه تم تحقیق پایان نامه ام ،
مرحله جدید فروش اینترنتی ایران خودرو از روز یک شنبه -20 بهمن ماه- آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت. در طرح پیش فروش اعتباری ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای انواع محصولات این شرکت را دارند.
در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر، موعد تحویل خودروها برای مردادماه 99 خواهد بود.
آغاز ویرایش قراردادهای معوق مشتریان
ایران خودرو طی اطلاعیه ای که در تاریخ دهم دیماه، برای نمایندگی‌هایش منتشر کرده، خبرهای جدیدی به مشتر
ترجمه مقاله :
ترجمه مقاله , اسناد  و متون
تنها باید توسط یکی تیم ترجمه از مترجمان قابل اعتماد و حرفه ای انجام شود , آنها
میتوانند با تکیه بر مهارت خویس اسناد و مقالات را به صورت دستی به زبان های قابل
تصویر و قابل تقسیم ترجمه نمایند .
تمامی محتوای مقالات تخصصی به صورت دستی ترجمه می شوند و در فرآیند
ترجمه مقاله به هیچ وجه از نرم افزار های ترجمه استفاده نمی شوند .
مطالعات ترجمه به عنوان یک رشته تحصیلی با نظریات و توصیفات علمی
گوناگونی همراه است , ا
نوشتن مقاله و بازنویسی مقاله انگلیسی آن باید توسط افراد حرفه ای صورت گیرد تا طبق استاندارد های مقاله نویسی، محتوایی ارزشمند و پربار تحویل دهید. کمک گرفتن از تیم های پارافریز و بازنویسی مقاله می تواند بهترین راه حل در این راستا باشد. 
آگاهی کامل به قوانین مقاله نویسی و هم چنین به کار بردن استاندارد های مقالات انگلیسی و شبیه کردن آن به یک ساختار متفاوت، از توانایی های بارز تیم های بازنویسی و پارافریز مقاله می باشد.  استفاده از گرامر استاندا
همه اساتید و دانشجویان و پژوهشگرانی که تجربه نوشتن مقاله داشته اند می دانند که باید توجه ویژه ­ای به نگارش چکیده ­ی مقاله­ ی خود داشته باشند. چکیده ­مقاله شما برای ارائه ­ی سابقه ی فشرده و مختصری از نتایج شما در قالب زیرمجموعه ­ای از واژه ­هایی که در مقاله ­تان استفاده می­کنید ضروری است. این بخش از مقاله ­ی شما بایستی حاوی مهم­ترین و جالب­ترین بخش­ های کار شما باشد.
ادامه مطلب
مثلثات یکی از مباحث مهمی هست که بسیاری از معلمان و دانش‌آموزان با آن مشکل دارند. به همین خاطر روش‌هایی که عملکرد دانش‌آموزان را بهبود ببخشد، طرفداران زیادی دارد. یکی از این روش‌ها، تلفیق ارزشیابی و یادگیری است که می‌تواند منجر به یادگیری عمیق‌ شود.در مقاله زیر تاثیر کاربرد نقشه مفهومی در ارزشیابی مثلثات در دانش‌آموزان بررسی شده.مشاهده مقاله: https://plink.ir/Ifqt4
+پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله را مطالعه کنید✍+ به کارگیری روش گفته شده در مقاله، بس
با سلام خدمت پژوهشگران، اساتید و مبلغان عزیز
نخستین مقاله ای که در سایت بارگزاری می کنم، مربوط است به مقاله آقای کاتلر و لوی که در سال 1969 منتشر شد. عنوان این مقاله این است:
Broadening the concept of marketing
تقریبا تمامی مقالات بازاریابی دین در معرفی مبنای خود به این مقاله اشاره کرده اند.
امیدوارم که براتون قابل استفاده باشه.
موفق باشید.
نشر مقاله در ژورنال های دارای اعتبار تحت عنوان قسمتی از دوری ناپذیر مراحل علم آموزی در مقاطع دانشگاهی به شمار می‌آید . چاپ مقاله‌ها علمی نشان‌ دهنده‌ی علاقه‌ی دانش جو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت او در انجام آن می باشد . و در بیشتر دانش کده های مرزوبوم 2 نمره پایان طومار اختصاص به چاپ مقاله از پایان طومار وابستگی میگیرد . دانشجویانی که دارنده مقاله ها علمی میباشند , بخت بالاتری برای اخذ قبول در مقاطع تحصیلی فراتر , مخصوصا در بازه دکتر
پیش از این راجع به افزونه های وردپرس در مقاله ای با عنوان «۱۵ افزونه سئو برتر وردپرس» صحبت کردیم و با انواع و اقسام این افزونه ها آشنا شدید. در همان مقاله اشاره شد که دو افزونه پرطرفدار و محبوب وردپرس Yoast و All in One هستند. اکنون می خواهیم در این مقاله به …https://blog.iranserver.com/all-in-one-seo-vs-yoast/
بدون شک برای رسیدن به یک مقاله خوب ، حتما باید چند نمونه موفق از آن را ببینیم . دانلود مقاله از سایت های مطرح یکی از راه های مناسب می باشد . سایت ایران پیپر با در اختیار دادن تمامی منابع علمی این امکان را به شما می دهد تا تمامی مقالات مورد نظر خود را با کمترین زمان ممکن بدست آورید . قواعد مقاله نویسی چیست؟پژوهش و تحقیات علمی یک کدام از موادسازنده کلیدی عمل های علمی می‌باشد و می شود به جد اعلام کرد که مبنا و بنیان ترقی علمی همین پژوهش ها و پژوهش ه
این روزا سرم خیلی شلوغ هست. همش دنبال کار جدیدم بودم. اگه نمیدونید کارم چیه باید بگم که من برای سایت ها و مجله های اینترنتی مطلب مینویسم! تقریبا یک هفته قبل،  بنابه دلایلی  از کار قبلیم استعفا دادم. و تا دو سه روز قبل درخواست استخدام یه سایتی رو دیدم! بهشون درخواست دادم و گفتم که ترجمه میکنم و خودم هم مطلب اختصاصی مینویسم. اونا هم گفتن لینک یکی از مطالبی که نوشتین رو برامون ارسال کنید!
تنها لینک دم دستم برای یه مقاله ای بود که حتی خیلی هول هولک
ترجمه رسمی 
اگر بخواهیم در مورد ترجمه رسمی به صورت کامل خدمت شما توضیح دهیم ؛ ترجمه رسمی به عنوان ترجمه ای شناخته میشود که در آن با استفاده از تاییدات و مترجم رسمی متون و محتوای خاص ترجمه میگردد .
وقتی میگوییم تاییدات به این معنا است که ترجمه رسمی در دارالترجمه نیاز به تایید از قوه قضاییه به همراه مهر مترجم رسمی خواهد داشت لذا در دارالترجمه های رسمی اینگونه ترجمه ها تنها توسط برخی دارالترجمه ها ارائه میگردد .
فرآیند ترجمه رسمی :
فرآیند خدمات
ویرایش نیتیو مقاله چیستویرایش نیتیو مقالات در گرفتن اکسپت سریع مقاله اهمیت ویژه‌ای دارد. ممکن است شما مقاله پژوهشی خود را نوشته و هدف اصلی‌تان این باشد که سریع آن را منتشر کنید تا از مزایای چاپ مقاله در رزومه تحصیلی و شغلی خود استفاده کنید. وجود مشکلات نگارشی، غلط‌های املایی و اشتباهات گرامری در متن مقاله و عدم رعایت فرمت مجله می‌تواند روند و سرعت پذیرش مقاله را کاهش دهد.
اگر مشکلات گرامری و زبانی زیادی در مقاله وجود داشته باشد، بسیاری
مقاله: وصیتی که ادعا نشد

ترجمه مقاله الوصیة لم یدعها أحد قبل أحمد إسماعیل نوشته شیخ علی آل محسن

سید بحر العلوم الحسینی
برای دانلود روی اینجا کلیک کنیدhttp://almonqez.org/fa/wp-content/uploads/2018/02/%D9%88%D8%B5%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7-%D9%86%D8%B4%D8%AF.pdf
در تحصیلات تکمیلی، مباحث آموزشی کمرنگ تر می شوند و دانشجو موظف به انجام کارهای پژوهشی است. اولین پیشنهاد برای یک پژوهشگر تازه کار ارائه مقالات کنفرانسی است. حتی افراد کارکشته هم با ارائه مقالات کنفرانسی در مورد کار خود بحث می کنند. در مقالات کنفرانسی، بازخورد هایی که از داوران گرفته می شود سبب قوی تر شدن ایده می شود.  ارزش کار را بیشتر کرده و  و یک فرصت عالی را جهت تبدیل یک مقاله کنفرانسی به یک مقاله ISI خلق می کند. در ادامه در مورد ساختارهای ی
مقاله ترجمه شده انگلیسی به فارسی آلودگی آب در آسیا: نیاز فوری به پیشگیری و نظارت مقاله ترجمه شده انگلیسی به فارسی عنوان انگلیسی : Water pollution in Asia: The urgent need for prevention and Monitoring عنوان فارسی: آلودگی آب در آسیا: نیاز فوری به پیشگیری و نظارت چکیده : این مقاله، وضعیت آلودگی آب در آسیا را بررسی می کند. نویسندگان [مقاله] ضمن بحث در مورد علل مختلف بدتر شدن کیفیت آب، استدلال می کنند که آهنگ و ابعاد واکنش سیاسی (به این مسئله) باید به سرعت افزایش یابد. انجمن جهانی
به اطلاع دانشجویان محترمی که در ترم جاری درس کنترل توان راکتیو را اخذ نموده اند می رساند برای انتخاب مقاله به منظور انجام پروژه درسی می توانند با انتخاب یک مقاله از مقالات پیشنهاد شده ذیل و درج شماره شناسایی دانشجویی و شماره مقاله در بخش نظرات همین مطلب نسبت به انتخاب عنوان مقاله خود اقدام نمایند.
ادامه مطلب
خب خب خب..من اومدم با آدرس و عنوان جدییید! الان تو وضعیتی هستیم که یه ویروس فینگیلی همه مون رو خونه نشین کرده..ویروس کرونا..الان کانال دانشگاه رو باز کردم اعلام کرده بود تا آخر اسفند تعطیلیم باز ..میشه با هم یک ماه و نیم که تعطیله یونی! و من کلی وقت دارم مقاله بخونم تو این مدت و خودم رو برای نوشتن پروپوزال آماده کنمالانم از یه طرف دارم لغت میخونم از یه طرف دیگه مقاله ترجمه میکنم که قوی بشم بشم حسابی ..از یه طرف هم وویس های ترم جدید رو تکمیل میکنم:) ک
مقاله علمی و پژوهشی در حوزه تجوید قرآن کریم
​​​​​​​مقاله علمی و پژوهشی وجوه شباهت حضرت عیسی با حضرت آدم
مقاله علمی و پژوهشی در زمینه نقش قرآن در پایه گذاری علم لغت
مقاله علمی و پژوهشی با موضوع تشابه و مجاز و بلاغت معصومان
مقاله علمی و پژوهشی در مورد جایگاه عهدنامه‌ی امیرالمومنین علی(ع) به مالک اشتر
مقاله علمی و پژوهشی ادراکات فراحسی و قرآن
مقاله بررسی سندی و دلالی امتناع امام علی (ع) از خلافت
مقاله روش شناسی نقد علامه امینی بر احادیث مو
نکات مهم در ترجمه مقاله چیست : ترجمه مقاله
اولین قدم برای به چاپ رساندن مقاله خود در مجلات معتبر است . اگر شما
اشنایی کامل با زبان مقصد ندارید می توانید مقاله خود را به دست مترجمان
حرفه ای موسسه ترجمه آبنوس
قرار دهید .این موسسه متشکل از مترجمان حرفه ای و با سابقه می باشد که
مقاله شما را به صورت کاملا روان ترجمه میکند و با پشتکار فراوان توانسته
است اشتباهات احتمالی در ترجمــه متن را به حداقل برساند.
نکات مهم در ترجمه مقاله چیست
آشنا بودن به
مقاله ۱ - کوله پشتی یک هکر

درود به همه !

امیدوارم حالتون خوب باشه دوستان . از این به بعد قرار هستش که یه سری مقالاتی نیز علاوه بر پست های آموزشی روی وبلاگ منتشر کنیم .
خب تصمیم گرفتم موضوع اولین مقاله این باشه :‌ کوله پشتی یک هکر
ادامه مطلب
نکات مهم در ترجمه مقاله چیست : ترجمه مقاله
اولین قدم برای به چاپ رساندن مقاله خود در مجلات معتبر است . اگر شما
اشنایی کامل با زبان مقصد ندارید می توانید مقاله خود را به دست مترجمان
حرفه ای موسسه ترجمه آبنوس
قرار دهید .این موسسه متشکل از مترجمان حرفه ای و با سابقه می باشد که
مقاله شما را به صورت کاملا روان ترجمه میکند و با پشتکار فراوان توانسته
است اشتباهات احتمالی در ترجمــه متن را به حداقل برساند.
نکات مهم در ترجمه مقاله چیست
آشنا بودن به
میشه گفت تقریبا دیشب نخوابیدم. با این حال امروز هم شروع شد با فرانسوی هم شروع شد. میخوام مقالهٔ جان سارکوفسکی رو بخونم. ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ بوده. مقاله ای که نقد یک خوندیمش و خیلی هم جدید نیست. هنوز کتاب نمیدونم چی شروع کنم. فعلا دارم به خودم یه حالی میدم. بعدشم باید ببینم چی بخونم. البته احتمالا بعد از چشم عکاس مقاله مرگ مولف و از اثر به متن رو بخونم از کتاب به سوی پسا مدرن ترجمه پیام یزدانجو نوشتهٔ رولان بارت. بعدش یه کتاب
سلام
مقاله‌ای نوشتم با این پیش‌فرض که کرونا ویروس جدید ساخته دست بشر باشد. البته هر چند خود مفروض مقاله با علامت‌سوالهایی مواجه هست، ولی اهمیت موضوع باعث می‌شود که از پرداختن به آن غافل نباشیم. مقاله در لینک زیر در دسترس عموم قرار دارد:
https://b2n.ir/sars2-ncov-2
کنفرانس بوک , تحت عنوان برگزیدگان موتور جستجوی کنفرانس در وب لاگ خویش , اطلاعاتی‌که دانشجو ها , اساتید و دانشمندان نیازمند مطالعه و پی بردن آن می باشند را گردآوری و در وب لاگ خویش قرار میدهد . دانشجو ها در مقاطع فوق لیسانس ( کارشناسی ارشد ) و دکترا و دانشمندان نیاز به دسترسی به منابع علمی متفاوت و اخذ مقاله ها پژوهشی سایرافراد دارا‌هستند تا بتوانند در پژوهش خویش باستناد به دیگر پژوهش‌ها کامل شدن کنند . بخش اعظمی از پایگاه‌های علمی که در وب ل
خب من اومدم با کلی غر...این روزا که کرونا همه رو خونه نشین کرده فرصت خوبیه تا به همه کارهای عقب افتاده برسم ولی  انقدر کار زیاد برای خودم تراشیدم که واقعا شبا پا درد و کمردرد و گردن درد وحشتناک میرم تو تختخواب :( 
با این اوضاع زبان باید کلیییی مقاله ترجمه کنم که همشون اونقدر فونتاشون ریزه دیگه مجبورم آخرای کار کورمال کورمال پیش ببرم ترجمه رو.. خلاصه که خیلی خسته ام این روزا.. باید زبانم رو خیلی قوی کنم خیلی..برای آزمون هایی که باید بدم کلی برنامه
ادامه مطلب

مقاله: وصیتی که ادعا نشد

ترجمه مقاله الوصیة لم یدعها أحد قبل أحمد إسماعیل نوشته شیخ علی آل محسن

سید بحر العلوم الحسینی
برای دانلود روی اینجا کلیک کنیدhttp://almonqez.org/fa/wp-content/uploads/2018/02/%D9%88%D8%B5%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7-%D9%86%D8%B4%D8%AF.pdf

ین مقاله به تکنیک های ترجمه می پردازد. همانطور که ترجمه انواع و روش های مختلفی دارد؛ به همین شکل، ترجمه دارای تکنیک های متفاوتی است. آگاهی از تکنیک های ترجمه به ما کمک می کند مترجم های عالی باشیم و هیچ نکته گرامری و نکات ترجمه ای را از خاطر نبریم. یک ترجمه با کیفیت باید ویژگی های خاصی داشته باشد که مترجم باید از آن ها آگاهی داشته باشد. خواندن این مقاله به تمام علاقمندان به زبان انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی توصیه می شود.

تفاوت روش ترجمه با
آیا تاکنون اصلاً مقاله هایی در وب سایتهای مزخرف خوانده اید؟ آیا تا به حال از مقاله هایی که بعد از مدت طولانی خواندن احساس ناامیدی کرده اید ، احساس ناامیدی کرده اید؟ شما باید در مقطعی با چنین مقاله ای روبرو شوید زیرا اینترنت پر از چنین مقاله هایی است. این مقالات بیشتر با کلمات کلیدی پر می شوند زیرا نویسنده معتقد است اگر یک مقاله SEO با صدها کلمه کلیدی خاص شلوغ شود ، الگوریتم موتور جستجو به آن توجه بیشتری خواهد کرد. برای این نویسندگان ، مفهوم سئ
یادمه یک روزی با خودم آرزو میکردم کاش اونقدر سرم شلوغ بشه که حتی وقت فکر کردن به بعضیا رو هم نداشته باشم
الان دقیقا تو همچین شرایطی هستم و اصولا باید خوشحال و شکرگزار باشم
ولی راستش به جای قدر دونستن دارم فکر میکنم کی تعطیلات عید میشه که فقط در حد دو روز پشت سر هم مجبور نباشم از خونه بزنم بیرون
الان برنامه هفتگی من اینجوریه
شنبه صبح: پیلاتس (بهترین و قشنگترین روز هفته س) + بقیه روز چک کردن پورتال- بررسی کارهای دانشجوها- ی قسمتی از طرح پژوهشی
یکش
آیا صدقِ «بدعت» وابسته به ذهنیت اشخاص (مثل نیت و قصد و باور آن‌ها) است؟ یا بدعت بودنِ کارها مستقل از ذهنیت‌های مکلف است؟

در این باره، نظریه‌های مختلفی ابراز شده است. مقاله زیر تلاشی است برای توصیف این نظریه‌ها و داوری در باب آن‌ها
گفتنی است این مقاله از نخستین مقالات نگارنده است و تا حدودی نیاز به بازنگری دارد. با این حال، شاکله آن کماکان مورد تأیید است.
این مقاله در جشنواره علامه‌حلی (ویژه پژوهش‌های طلاب) حائز رتبه سوم در استان تهران
5 قدم برای تولید یک محتوای مناسب در سایت
5 قدم برای تولید یک محتوای مناسب در سایتبا 5 قدم اصلی و اساسی سئو و بهینه سازی مقاله های سایت آشنا شوید…
سلام به همراهان عزیز و گرامی وب سایت انار، بنده امیرحسین فخاری هستم با یک مقاله بسیار مهم دیگه همراه شما خواهم بود.
5 قدم برای تولید یک محتوای مناسب در سایت !!! یعنی برای نوشتن یک مقاله چه اصولی در سئو و بهینه سازی سایت را باید رعایت کنیم.
پس در این مقاله با 5 قدم اصلی و اساسی سئو و بهینه سازی مقاله های سا
از این که چرت و پرت مینویسم اینجا شرمسارم و دوست دارم بیام یه مطلب به دردبخور بنویسم ولی انقدر همه چیز درهم برهمه که فعلا فقط ترجیح میدم حدالاقل یه ثبت خاطره جزئی داشته باشم اینجا ، حالا از کجا شروع کنم ؟ ...
اولین و مهم ترین اتفاقی که افتاده اینه که دفاع پایان نامه ام افتاد واسه بهمن ، خدا میدونه با این روال ممکنه بازم تمدید بشه یا نه
دومین اتفاق و مهم تر از اتفاق بالایی که لایق واژه مهم ترین نیست اینه که من انگلیسیم در حد ترجمه مقاله نیست یعنی
سلام :)

مقاله رو دادم خدمت استاد بماند که کلی بدبختی کشیدم . من بد بخت کلی جورنال و مقاله خوندم و ترجمه کردم بعد دیدم که دوستان اکثرا از سه تا دکمه crl , v ,c استفاده میکردن . منظورم کپی پیسته.

از اینها بگذریم اسم همگروهیم رو اشتباه نوشتم داخلش خخخ اگه این مقاله انتشار پیدا کنه طفلک تلاش هاش به باد میره چون اسمش در واقع نیست داخل مقاله .

حدود 40 صفحه شد :دی

بعدازظهر هم کلاس مجازی بود همین استادمون که مقاله گفته بود ، به من و یک چند نفر دیگه گف
برای روان و صحیح ترجمه کردن متون علمی باید تکینک های خاصی را به کار برد و باید دانست که اینگونه ترجمه ها با ترجمه های روزمره متفاوت هستند. از آن جا که ترجمه متون مختلف علمی نیازمند تسلط به اصطلاحات و واژگان تخصصی در رشته خاصی است، لذا اولین گام در ترجمه تخصصی، دانش در زمینه تخصصی متن خواهد بود. ترجمه متون تخصصی مانند مقالات مستلزم تسلط بر هر دو زبان مبدا و مقصد، هدف نوشتار و همچنین یک فرد آگاه است که مفاهیم علمی موجود در متن را درک کند. مترجمی
خب من امسالمو با خوندن یه مقاله شروع میکنم. فعلا که تو خونه ایمو خبریم نیست شب میریم خونه باباحاجی تا شب وقت دارم بخونم. هنوز باورم نمیشه سال نو شده. براش کلی ذوق دارم. دلم میخواد خوب شروعش کنم خوب ادامه بدم و خوب تمومش کنم. یعنی میشه امسال سال پر کاری برام باشه؟ اسم مقاله مدرنیته و هویت شخصی هست : خود و جامعه در عصر مدرن متاخر نوشتهٔ آنتونی گیدنز ترجمهٔ فرشید آذرنگ. 
خب بالاخره مقاله آئورارو تمومش کردم یه خورده با وسواس خوندمش واسه همین طولانی شد تازه فرداهم یه مرورش میکنم. شاید بخش هاییم ازش بذارم دوباره. و چون که راستش مقاله ی بنیامین رو که میخوندم یه چیزاییشو نفهمیدم بعد الان اینو خوندم برام باز شد مطلب با این که قبلا خونده بودمش. میخوام قبل از کتاب دربارهٔ عکاسی بنیامین کتاب لذت متن بارت رو بخونم با مقاله ای که مایکل پین نوشته. اینارم قبلا خوندم برای بار دوم میخونم چون انگار به هم میتونه ربط داشته با
ساخت وب سایت یکی از راه های رسیدن به کسب درآمد ثابت است در این مقاله در مورد چگونه یک سایت حرفه ای با وردپرس درست کنید مطالب مفیدی گذاشته می شود زیرا خیلی از دوستان پیام دادن چطور یک وب سایت درست کنم از کجا شروع کنم؟ و…
این مقاله برای افراد مبتدی مفید است و سعی شده است روش های رایگان و به صرفه آموزش داده شود و از تجربه های خودم در این مقاله استفاده کنم.
ادامه مطلب
ترجمه مقاله انگلیسی
دردارالترجمه رسمی انگلیسی پارسیس ما انواع نمونه های رایگان از مقالات انگلیسی را به فارسی ویا مقالات فارسی را به انگلیسی ترجمه کرده ایم و
ما در بخش ترجمه مقاله انگلیسی روز به روز انواع ترجمه های رایگان را برای کاربران عزیز منتشر میکنیم این مقالات برخی کاملا تخصصی بوده و برخی جنله عمومی داشته .
دارالترجمه انگلیسی پارسیس با حضور مترجمان رسمی قوه قضائیه قادر است در سریعترین زمان ممکن مقاله , متون , اسناد و مدارک شما را از ه
ترجمه مقاله با عنوان Monitoring of dry cutting and applications of cutting uid متن کامل ترجمه مقاله ISI در springer در فایل word به فروش می رسد که ترجمه چکیده آن را به عنوان نمونه می توانید ملاحظه فرمایید. 3 صفحه ورد و 12 صفحه PDF به زبان اصلی Monitoring of dry cutting and applications of cutting uid Abstract: The aim of this research is to monitor the dry cutting, the wet cutting, and the mist cutting in turning process to select themost suitable cutting condition for the plain carbon steel with the coated carbide tool based on the consideration of the surface roughn ...دریافت فایل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها